Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewelina Thepphaboot / TAJLANDIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ewelina Thepphaboot / TAJLANDIA
Ewelina Thepphaboot / TAJLANDIA

Ewelina Thepphaboot / TAJLANDIA

Podróżniczka, fotoreporterka, kreatorka Giant Jungle Cocktails oraz autorka bloga: www.ewelina.thepphaboot.com. Na co dzień mieszka w Tajlandii, gdzie nigdy nie brakuje jej słońca.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Tajlandia jest magiczna! Stale mnie oczarowuje i zachwyca.

Od 2012 roku łączę pracę zdalną z podróżami. Całe swoje życie mieszczę w jednej walizce, którą co jakiś czas zamieniam na plecak. W Tajlandii miałam zostać tylko kilka miesięcy, by później wyruszyć do Nowej Zelandii. Jednak już pierwszego dnia poczułam, że odnalazłam miejsce, którego zawsze szukałam. Zaufałam swojej intuicji i – zostałam. Lokalni wierzą, że Hua Hin wybiera sobie mieszkańców. Trudno się z nimi nie zgodzić. Po pół roku mieszkania w miejscowości, którą odnalazłam jadąc palcem po mapie, zupełnie przez przypadek poznałam Pook’a, swojego przyszłego męża. Podróżnicze przypadki potrafią wywrócić do góry nogami nie tylko podróżnicze plany, ale całe dotychczasowe życie.

Życie w tej części świata to niezliczona ilość bodźców każdego dnia, które nie pozwalają popaść w rutynę i potęgują wewnętrzny pierwiastek dziwienia się światem. Kolory codzienności, cała masa wszechobecnych kontrastów, fantastyczna pogoda, tropikalny klimat, wspaniali ludzie z pozytywnym nastawieniem do życia, sabai sabai i mai pen rai, bliskość natury, promienie słońca każdego dnia, różnorodność owoców i warzyw stanowią dla mnie niekończące się źródło fascynacji i dobrej energii. Podróże wyzwalają kreatywność, pobudzają wyobraźnię i twórczą aktywność. Inspirują i motywują do działania. Dzięki temu, że zamieszkałam w Tajlandii stworzyłam sobie nowy zawód, co z pewnością jest przygodą mojego życia. W prowadzonym wspólnie z Pook’iem barze stałam się Kreatorką Koktajli i zaczęłam tworzyć autorskie, ponad studwudziestocentymetrowe owocowo-warzywne konstrukcje z alkoholową zawartością, Giant Jungle Cocktails. Warto się ruszyć i odkrywać świat!”

– Ewelina Thepphaboot

 

Tajlandia – dlaczego warto ją odwiedzić?

Kraj zachwyca bogactwem kontrastów, piękną pogodą i tropikalnym klimatem. Mieszkańcy są bardzo przyjaźni i otwarci. Możesz cieszyć się swobodą i bliskością natury. Ewelina Theppaboot zachęca do wyjazdu do Tajlandii z Travel PP. Kraj przyciąga turystów pysznym jedzeniem, tropikalnymi wysepkami i dzikimi plażami. Na miłośników przygód czekają trudno dostępne szlaki górskie, wodospady w dżunglach, a także starożytne świątynie.

Marzysz o tym, żeby się zrelaksować? W takim zdecyduj się na wyjazd na Tajlandię z Travel PP. Wybierz się na tajski masaż, który pozwoli Ci rozładować stres. Jeśli szukasz ustronnego zakątka, odwiedź wyspę Phuket. Zapewnia ona infrastrukturę na najwyższym poziomie, dzięki czemu poczujesz się naprawdę komfortowo.

Co warto zobaczyć w Tajlandii?

Odwiedź Wat Pho, czyli Świątynię Leżącego (lub Odpoczywającego) Buddy, w której zobaczysz ponad 1000 jego wizerunków. Jak ułożyć plan wyjazdu do Tajlandii z Travel PP? Przede wszystkim powinieneś zobaczyć Wielki Pałac Królewski w Bangkoku. Został on zbudowany w XVIII wieku na polecenie króla Rama I. Kompleks składa się z 78 budynków, z czego największą popularnością cieszą się:

  • Wielki Pałac,
  • Wat Phra Kaew (Świątynia Szmaragdowego Buddy),
  • skarbiec narodowy,
  • ogrody.

Dlaczego warto rozważyć wycieczkę do Tajlandii z Travel PP? To świetne rozwiązanie dla zabieganych, ponieważ biuro podróży załatwia wszystkie formalności. Zastanawiasz się, jak wybrać termin wyjazdu do Tajlandii z Travel PP? Jeśli uwielbiasz upały, wybierz się na wakacje w kwietniu, maju lub czerwcu. A może nie lubisz spacerować w deszczu? W tym przypadku Ewelina Thepphaboot radzi, aby wycieczkę do Tajlandii z Travel PP zarezerwować na grudzień.