Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewa Andrychiewicz / SESZELE

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ewa Andrychiewicz / SESZELE

Ewa Andrychiewicz / SESZELE

Z wykształcenia artystka, lubiąca swoją pracę w agencji reklamowej. Ciekawa świata optymistka. Bardziej interesuje ja natura, niż meandry ulic. Docenia i kolekcjonuje wszystkie wyjątkowe chwile. Kocha podróże i zwierzęta. Szczęśliwa właścicielka mopsa i adoptowanego kota.

"Uczucie zachwytu towarzyszyło mi przez ponad dwa tygodnie wakacji na Seszelach. Zaraz po przylocie odwiedziłam Praslin. Drugą co do wielkości wyspę Archipelagu z plażą Cote d’Ore, która stała się moją bazą wypadową.

Dzięki wypożyczonemu rowerowi każdego dnia mogłam spędzać czas na innej plaży. Każda z nich zachwycała mnie idealnie ukształtowanym skałami, spokojem i elegancją. Codziennie mijałam szczęśliwych i stale uśmiechniętych ludzi. Pewnego razu przejeżdżając obok pięknej i pustej plaży popłakałam się ze szczęścia. Życzę każdemu, żeby miał okazje przeżyć to uczucie.”

– Ewa Andrychiewicz