Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewa Andrychiewicz / SESZELE

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ewa Andrychiewicz / SESZELE
Ewa Andrychiewicz / SESZELE

Ewa Andrychiewicz / SESZELE

Z wykształcenia artystka, lubiąca swoją pracę w agencji reklamowej. Ciekawa świata optymistka. Bardziej interesuje ja natura, niż meandry ulic. Docenia i kolekcjonuje wszystkie wyjątkowe chwile. Kocha podróże i zwierzęta. Szczęśliwa właścicielka mopsa i adoptowanego kota.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Uczucie zachwytu towarzyszyło mi przez ponad dwa tygodnie wakacji na Seszelach. Zaraz po przylocie odwiedziłam Praslin. Drugą co do wielkości wyspę Archipelagu z plażą Cote d’Ore, która stała się moją bazą wypadową.

Dzięki wypożyczonemu rowerowi każdego dnia mogłam spędzać czas na innej plaży. Każda z nich zachwycała mnie idealnie ukształtowanym skałami, spokojem i elegancją. Codziennie mijałam szczęśliwych i stale uśmiechniętych ludzi. Pewnego razu przejeżdżając obok pięknej i pustej plaży popłakałam się ze szczęścia. Życzę każdemu, żeby miał okazje przeżyć to uczucie.”

– Ewa Andrychiewicz

 

Egzotyczne wakacje – kierunek Seszele

Zastanawiasz się, gdzie spędzić niezapomniany miesiąc miodowy? Marzycie o wypoczynku w zgodzie z naturą i z dala od zgiełku? W takim razie zaplanujcie wyjazd na Seszele z Travel PPEwa Andrychiewicz poleca to miejsce przede wszystkim ze względu na piękną pogodę, krystaliczną wodę, piaszczyste plaże i przyjaznych mieszkańców. Dodatkowo możesz liczyć na zniewalające widoki, mieszankę kulturową i dobre zaplecze turystyczne.

Kiedy wybrać się na wycieczkę na Seszele z Travel PP?

Jeśli dobrze czujesz się w czasie upałów, zaplanuj urlop w marcu, kwietniu lub maju. Możesz również zarezerwować termin wyjazdu na Seszele z Travel PP w okresie czerwiec-wrzesień. Panuje tu wtedy pora sucha, która charakteryzuje się piękną, słoneczną pogodą.

Wybierasz się na wycieczkę na Seszele z Travel PP? Sprawdź, jak się przygotować! Pamiętaj, żeby wziąć ze sobą w przejściówkę do gniazdka, która pozwoli Ci korzystać z ulubionych urządzeń.

Seszele – główne atrakcje turystyczne

Seszele zachwycają nadmorskim krajobrazem, na który składają się:

  • ciepłe, turkusowe wody,
  • granitowe urwiska,
  • drobny, bielutki piasek,
  • zaciszne zatoczki,
  • endemiczne palmy.

Praslin, druga co do wielkości granitowa wyspa Seszeli, słynie ze wspaniałych plaż i luksusowych hoteli. Miłośnicy natury powinni wybrać się do Parku Narodowego, na terenie którego znajdują się nie tylko dziewicze lasy równikowe, lecz także rezerwat przyrody – Vallée de Mai, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ewa Andrychiewicz podkreśla, że Praslin ma kilka pięknych plaż – Anse Georgette, Anse Volbert, Anse Lazio i Cote d’Ore. Możesz tutaj odetchnąć od codzienności i naładować baterie.