Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ewa Andrychiewicz / MADAGASKAR

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ewa Andrychiewicz / MADAGASKAR
Ewa Andrychiewicz / MADAGASKAR

Ewa Andrychiewicz / MADAGASKAR

Z wykształcenia artystka, lubiąca swoją pracę w agencji reklamowej. Ciekawa świata optymistka. Bardziej interesuje ja natura, niż meandry ulic. Docenia i kolekcjonuje wszystkie wyjątkowe chwile. Kocha podróże i zwierzęta. Szczęśliwa właścicielka mopsa i adoptowanego kota.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Marzenia się spełniają! A na pewno trzeba je realizować, dlatego postanowiłam w końcu pojechać na Madagaskar. Czwartą największą wyspę świata.

Trudno określić w kilku słowach jaka jest. Po prostu trzeba tam pojechać. Zobaczyć, zadziwić się, czasami zapłakać i na pewno oniemieć z zachwytu. Przyciąga pełnym kontrastów krajobrazem, wyjątkowymi roślinami oraz niespotykanych nigdzie indziej gatunkami zwierząt. Jednak ludzie są tak biedni, że dzieci chodzą do szkoły, dlatego żeby mieć możliwość posiedzieć na krześle i dostać coś do zjedzenia. Zniszczona przez biedę i brak edukacji, nie jest destynacją dla „początkujących podróżników”. Jednak gorąco polecam Madagaskar. Uczy pokory i można docenić to co się ma. Totalnie zmienia optykę postrzegania świata i tego co w życiu najważniejsze.”

– Ewa Andrychiewicz

 

Kilka powodów, dla których warto jechać na Madagaskar

Wyspa nazywana jest ósmym kontynentem ze względu na unikalny ekosystem i egzotyczną kulturę. Kiedy najlepiej wybrać się na wycieczkę na Madagaskar z Travel PP? Jeśli lubisz się opalać, zaplanuj urlop na październik-grudzień. Madagaskar to wspaniała odskocznia od jesiennej i zimowej aury w Polsce.

Co warto zobaczyć na Madagaskarze?

Zastanawiasz się, czy warto wybrać na wycieczkę na Madagaskar z Travel PP? To idealne miejsce na egzotyczne wakacje, zarówno dla osób, które chcą odpocząć nad lazurowymi wodami Oceanu Indyjskiego, jak i poszukiwaczy przygód. Ewa Andrychiewicz opowiada, że wycieczka na Madagaskar, czyli czwartą co do wielkości wyspę świata, była jej wielkim marzeniem. Można tutaj podziwiać urozmaicony krajobraz, a także unikalne rośliny i zwierzęta.

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, zdecyduj się na wyjazd na Madagaskar z Travel PP.Wyspa Nosy Be jest jedną z głównych atrakcji. Zachwyca turkusową wodą, białym piaskiem i bujnymi namorzynami. Warto również zwiedzić plantację kawy i uprawy wanilii. Na Nosy By panują doskonałe warunki do snorkelingu, podczas którego można podziwiać niesamowitą rafę koralową.

Spędzając wakacje na tropikalnej wyspie, powinieneś wybrać się do parku zoologicznego – Lemuria Land. Spotkasz tutaj nie tylko endemiczne lemury, lecz także kameleony, żółwie, gekony i węże. Oprócz tego możesz udać się do destylarni, gdzie skosztujesz znakomitego rumu i kupisz olejek eteryczny.

Co warto wiedzieć przed wyjazdem na Madagaskar z Travel PP?

Pamiętaj, żeby spakować do walizki repelent na komary tropikalne, a także krem na ukąszenia. Oprócz tego weź ze sobą ultradźwiękowy odstraszacz na owady, kostium kąpielowy, wygodne buty i apteczkę. Ewa Andrychiewicz przypomina, że przyda się również kapelusz lub czapka z daszkiem, które chronią przed słońcem.