Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

 • Elżbieta Żuk-Widmańska / INDIE

  Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Elżbieta Żuk-Widmańska / INDIE
Elżbieta Żuk-Widmańska / INDIE

Elżbieta Żuk-Widmańska / INDIE

Od 2004 r. zajmuje się Ajurwedą. Wiedzy na temat masaży ajurwedyjskich uczyła się w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach, Faridabad pod kierunkiem Doktora Partapa Chauhana. Ukończyła szkolenia: “Ayurvedic Massage and Treatment”, “Ayurveda and Rejuvenation” , ”Ayurvedic cooking and life style”. W School of Ayurveda and Pancha Karma w Kanoor, Kerala odbyła kurs z zakresu masaży ajurwedyjskich “Ayurvedic body work”. Prowadzi warsztaty masażu ajurwedyjskiego, warsztaty kulinarne uczące przygotowywania posiłków według zasad ajurwedy oraz uczy kobiety jak dbać o siebie stosując metody naturalne. Ogromną satysfakcję sprawia jej kiedy po zabiegach czy warsztatach kobiety przychodzą i mówią “Ela to działa” www.ajurweda.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Nie jest możliwe opisać w kilku zdaniach tak ogromnego i różnorodnego kraju jak Indie, ale można powiedzieć jedno, albo się je kocha albo nienawidzi.

Nie znam nikogo , kto był w Indiach i pozostał obojętny. Moje podróże do Indii zawsze związane są z ajurwedą, którą zajmuje się zawodowo i filozofią wedyjską. Najbliższe mojemu sercu są miejsca do których jeżdżę uczyć się ajurwedy czyli okolice Delhi oraz Vrindavan gdzie mieszka mój nauczyciel duchowy dr Satanarayan Dasa.”

– Elżbieta Żuk-Widmańska

 

Dlaczego warto zaplanować wyjazd do Indii Travel PP?

Kraj zachwyca wszechobecnymi kontrastami, wielowiekowymi tradycjami, wyjątkową kulturą i wspaniałą przyrodą. Tradycja przeplata się tutaj z nowoczesnością, a duchowość z nowoczesnością. Indie zachwycają majestatycznymi świątyniami i pałacami, a także feerią kolorów i doznań. Należy również przypomnieć, że są one kolebką wspaniałej cywilizacji.

Podróż do Indii – odkryj siebie

Marzysz o tym, żeby zrelaksować umysł i ciało? Podczas wyjazdu do Indii z Travel PP koniecznie umów się na masaż ajurwedyjski. Elżbieta Żuk-Widmańska wiedzę na temat zabiegów zdobywała w Instytucie Jiva Ayurveda w Faridabad, pod okiem dr Partapa Chauhana. Ukończyła liczne szkolenia i kursy, dzięki czemu może pomóc każdemu klientowi. Elżbieta Żuk-Widmańska prowadzi też warsztaty kulinarne i masażu zgodnie z zasadami ajurwedy. Ponadto uczy kobiety, jak naturalnie dbać o siebie. To doskonała okazja, aby odpocząć od codzienności.

Co warto zobaczyć podczas wycieczki do Indii z Travel PP?

Vrindavan jest jednym z najstarszych miast położonym nad brzegiem świętej rzeki Jamuny. To jedno z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych wyznawców Kryszny. Vrindavan leży zaledwie 15 km od miasta Mathura, w którym urodził się Kryszna. Znajduje się tutaj wiele świątyń, z których najsłynniejszą jest:

 • Bankey Bihari,
 • Keshi Ghat,
 • Hare Rama Hare Krishna (Świątynia Towarzystwa ISKCON),
 • Shahji.

Oprócz tego Indie zaskoczą Cię feerią smaków! Zastanawiasz się, jakich potraw powinieneś spróbować? W trakcie wycieczki do Indii z Travel PP  koniecznie skosztuj:

 • samosa (indyjskich pierożków),
 • curry,
 • biryani (potrawa z ryżem i różnymi dodatkami),
 • roti (pszenne chlebki w postaci płaskich placków).

Kuchnia indyjska jest niezwykle różnorodna. Pamiętaj też, żeby wybrać się na targ. Możesz tutaj kupić przyprawy, bakalie, kwiaty, owoce, warzywa czy amulety.