Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Elżbieta Żuk-Widmańska / INDIE

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Elżbieta Żuk-Widmańska / INDIE

Elżbieta Żuk-Widmańska / INDIE

Od 2004 r. zajmuje się Ajurwedą. Wiedzy na temat masaży ajurwedyjskich uczyła się w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach, Faridabad pod kierunkiem Doktora Partapa Chauhana. Ukończyła szkolenia: “Ayurvedic Massage and Treatment”, “Ayurveda and Rejuvenation” , ”Ayurvedic cooking and life style”. W School of Ayurveda and Pancha Karma w Kanoor, Kerala odbyła kurs z zakresu masaży ajurwedyjskich “Ayurvedic body work”. Prowadzi warsztaty masażu ajurwedyjskiego, warsztaty kulinarne uczące przygotowywania posiłków według zasad ajurwedy oraz uczy kobiety jak dbać o siebie stosując metody naturalne. Ogromną satysfakcję sprawia jej kiedy po zabiegach czy warsztatach kobiety przychodzą i mówią “Ela to działa” www.ajurweda.pl

"Nie jest możliwe opisać w kilku zdaniach tak ogromnego i różnorodnego kraju jak Indie, ale można powiedzieć jedno, albo się je kocha albo nienawidzi.

Nie znam nikogo , kto był w Indiach i pozostał obojętny. Moje podróże do Indii zawsze związane są z ajurwedą, którą zajmuje się zawodowo i filozofią wedyjską. Najbliższe mojemu sercu są miejsca do których jeżdżę uczyć się ajurwedy czyli okolice Delhi oraz Vrindavan gdzie mieszka mój nauczyciel duchowy dr Satanarayan Dasa.”

– Elżbieta Żuk-Widmańska