Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / JORDANIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / JORDANIA

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / JORDANIA

„Żelazna Kobieta”, przewodnik duchowy, terapeutka, spełniONA kobieta roku 2015, nauczycielka jogi, rekordzista księgi Guinnessa, zdobywczyni Mont blank, dwukrotna finalistka najcięższych zawodów survivalowych w Polsce „Selekcja”, autorka terapeutycznej książki „W cudzych butach” oraz bajki „Tęczowy duszek”. Autorka warsztatów dla dorosłych, dzieci i nauczycieli „Przebudzenie świadomości”, „Spełnione życie”, „Spotkanie z Tęczowym duszkiem”. Dzieli się wiedzą i swoimi doświadczeniami pomagając ludziom ma całym świecie.

„Nie ma sobie równych noc, którą spędziłam pod gołym niebem z królami pustyni, Beduinami na czerwonej pustyni Wadi Rum (Jordania).

Ich gościnność, otwarte serca i niezwykła radość życia wprawia do dziś w zadumę. Jakże wiele możemy się od nich nauczyć. Jednak nie tylko to sprawiło, że moje serce tęskni za tym miejscem. Czerwone skały o nieprzewidywanych kształtach, wyrzeźbione przez wodę i czas nie tylko chroniły nas nocą przed wiatrem, ten widok budził wrażenie, że jestem na innej planecie. Miliardy gwiazd na wyciągnięcie ręki, kosmicznie piękny księżyc, ognisko, śpiew karmazynowych mężczyzn, dźwięki instrumentu zwanego „oud”; to wszystko tętniło odczuciem „chwilo trwaj”. Wierzę że będzie mi dane tam wrócić.”

– Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska