Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / JORDANIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / JORDANIA
Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / JORDANIA

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / JORDANIA

„Żelazna Kobieta”, przewodnik duchowy, terapeutka, spełniONA kobieta roku 2015, nauczycielka jogi, rekordzista księgi Guinnessa, zdobywczyni Mont blank, dwukrotna finalistka najcięższych zawodów survivalowych w Polsce „Selekcja”, autorka terapeutycznej książki „W cudzych butach” oraz bajki „Tęczowy duszek”. Autorka warsztatów dla dorosłych, dzieci i nauczycieli „Przebudzenie świadomości”, „Spełnione życie”, „Spotkanie z Tęczowym duszkiem”. Dzieli się wiedzą i swoimi doświadczeniami pomagając ludziom ma całym świecie.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Nie ma sobie równych noc, którą spędziłam pod gołym niebem z królami pustyni, Beduinami na czerwonej pustyni Wadi Rum (Jordania).

Ich gościnność, otwarte serca i niezwykła radość życia wprawia do dziś w zadumę. Jakże wiele możemy się od nich nauczyć. Jednak nie tylko to sprawiło, że moje serce tęskni za tym miejscem. Czerwone skały o nieprzewidywanych kształtach, wyrzeźbione przez wodę i czas nie tylko chroniły nas nocą przed wiatrem, ten widok budził wrażenie, że jestem na innej planecie. Miliardy gwiazd na wyciągnięcie ręki, kosmicznie piękny księżyc, ognisko, śpiew karmazynowych mężczyzn, dźwięki instrumentu zwanego „oud”; to wszystko tętniło odczuciem „chwilo trwaj”. Wierzę że będzie mi dane tam wrócić.”

– Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska

 

Wyjazd do Jordanii z Travel PP

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska skorzystała z wyjazdu do Jordanii z Travel PP, by spędzić noc na czerwonej pustyni i poznać gościnność mieszkańców Wadi Rum. Na pustyni zastała czerwone skały o nieprzewidywanych kształtach, rzeźbione przez wiatr. Po zachodzie słońca formacje skalne chronią przed chłodem, a widok miliarda gwiazd i księżyca w pełni najlepiej podziwiać podczas nocy spędzonej pod gołym niebem.

Wycieczka na pustynię Wadi Rum z Travel PP

Jordańska czerwona pustynia Wadi Rum to królestwo Beduinów, którzy zaprosili Elżbietę Krzyżaniak-Smolińską do wspólnego ogniska, okazując niezwykłą gościnność i otwarte serca. Razem manifestowali radość życia pod niebem śpiewem i grą na tradycyjnym instrumencie zwanym „oud”. Wyjazd do Jordanii z Travel PP z wycieczką na czerwoną pustynię Wadi Rum to okazja do poczucia nieziemskiej atmosfery i poznania wyjątkowych mieszkańców. Przed nami jeszcze moc atrakcji: wycieczka do tajemniczej Petry również znajduje się w programie wyjazdu z Travel PP.

Wyjazd do Jordanii z Travel PP w poszukiwaniu zaginionej Arki

Wyjazd do Jordanii z Travel PP umożliwia zwiedzenie stolicy arabskiego kraju Amman. Warto spędzić dzień nad Morzem Martwym oraz podążyć śladami poszukiwaczy zaginionej Arki. Największa atrakcja to wycieczka do Petry – jednego z 7 cudów świata! Skorzystaj z wyjazdu do Jordanii z Travel PP i Travel PP, i zobacz to na własne oczy!