Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Dorota & Jarek z Szalonych Walizek / RPA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Dorota & Jarek z Szalonych Walizek / RPA
Dorota & Jarek z Szalonych Walizek / RPA

Dorota & Jarek z Szalonych Walizek / RPA

Ona pasjonatka podróży, a zawodowo właścicielka Hedene Studio Kosmetyczne, On dziennikarz radiowy i telewizyjny, żeglarz, nurek Dive Master PADI i podwodny fotograf. Byli prawie na wszystkich kontynentach oprócz Australii, Arktyki i Antarktydy. Prowadzą blog podróżniczy www.szalonewalizki.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Pewnego dnia postanowiliśmy, że zaczniemy dzielić się naszą pasją, doświadczeniem, podróżami - w tym podwodnymi. Stało się to tam, na końcu Afryki,

w miejscu, o którym Dorotka marzyła od zawsze, podobnie jak o tym, by zobaczyć styk dwóch Oceanów na Przylądku Agulhas. Powstał blog www.szalonewalizki.pl, na który wszystkich zapraszamy. A RPA? To jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi i często każde nowe miejsce odnosimy do Cape Town, Garden Route czy Przylądka Dobrej Nadziei.”

– Dorota & Jarek z Szalonych Walizek

Wyjazd do RPA z Travel PP – zaplanuj urlop po swojemu

Ekskluzywne wakacje czy wyprawa podróżnicza – jaki charakter wyjazdu do RPA z Travel PP odpowiada Ci najbardziej? W Afryce Południowej znajdziesz wszystko: wielkie metropolie jak Kapsztad, Durban i Johannesburg z luksusowymi hotelami, parki narodowe: Krugera, Mapungubwe czy Marakele, a w nich słonie, które żyją w naturalnym środowisku. Warto zobaczyć Górę Stołową oraz Góry Smocze i wybrać się na wycieczkę self-drive po RPA, by podziwiać niesamowitą przyrodę. Travel PP organizuje wyjazdy do Południowej Afryki zarówno dla kameralnych grup, jak i klientów indywidualnych.

Wycieczka do Cape Town z Travel PP

Dorota & Jarek z Szalonych Walizek dzielą się doświadczeniem ze swojej wyjątkowej podróży do RPA. Para odwiedziła Przylądek Dobrej Nadziei i przemierzyła trasę 300 km Garden Route, która oferuje niezliczoną ilość atrakcji. Trasa ogrodów ciągnie się wzdłuż południowego wybrzeża kraju, od leżącego na zachodzie Kapsztadu aż po wschodnie rejony Port Elizabeth. Wycieczka do Cape Town z Travel PP to okazja do zwiedzenia wielokulturowego miasta. Zabytkowa architektura z pozostałościami wiktoriańskiej zabudowy przy słynnej ulicy Long Street robi wrażenie. W Kapsztadzie Dorota & Jarek z Szalonych Walizek zobaczyli, jak koegzystują ze sobą liczne plemiona, społeczności i grupy etniczne. Turystów przyciągają też lokalne restauracje, kluby i kafejki.