Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Dorota BornGlobals.com / PARKI NARODOWE USA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Dorota BornGlobals.com / PARKI NARODOWE USA
Dorota BornGlobals.com / PARKI NARODOWE USA

Dorota BornGlobals.com / PARKI NARODOWE USA

W podróżach najbardziej ceni czas spędzony na łonie natury i w towarzystwie mieszkańców kraju, który odwiedza. Jej celem jest praca w wolontariacie zagranicznym na każdym kontynencie. Do tej pory ma za sobą już trzy i uważa, że to najlepszy sposób poznania innej kultury. Autorka bloga bornglobals.com

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Stany Zjednoczone to kraj, w którym niejednokrotnie poczułam, że widoki dosłownie zapierają mi dech w piersiach.

Natura jest spektakularna, każdy Park Narodowy oferuje coś nowego i pięknego. Chociaż ten kraj ma wiele wad, pod kątem natury jest na czele mojej listy najpiękniejszych odwiedzonych miejsc. Yosemite, Grand Canyon, Zion – to miejsca, w które mogłabym wrócić w każdej chwili. Jestem pewna, że będę tam jeszcze nie raz, a podróż do Stanów Zjednoczonych polecam każdemu miłośnikowi natury.”

– Dorota BornGlobals.com

 

Wyjazd do parków narodowych USA z Travel PP

Dorota prowadzi bloga BornGlobals.com, a w podróżach najbardziej ceni czas spędzony na łonie natury, dlatego wybrała wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Travel PP. Podczas wycieczki można spędzić czas w towarzystwie mieszkańców tego kraju i poznać bliżej żywą kulturę oraz ich zwyczaje. Dorota szczególnie poleca wycieczkę do parków narodowych, którą relacjonuje na swoim blogu BornGlobals.com. To jej zdaniem jeden z najlepszych wyjazdów do USA z Travel PP, w jakim uczestniczyła, a także osiągnięcie kolejnego celu, który sobie wyznaczyła.

Wycieczka do Parku Narodowego Yosemite z Travel PP

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Travel PP ze zwiedzaniem parków narodowych umożliwia podziwianie spektakularnych widoków i niejednokrotnie sprawia, że dech zapiera w piersiach. Park Narodowy Yosemite oferuje miłośnikom natury niesamowite krajobrazy. Największe atrakcje to:

  • Tunnel View – główny punkt widokowy na całą dolinę;
  • El Capitan – skała o wysokości 2307 m n.p.m.;
  • Glacier Point – punkt widokowy;
  • Mirror Lake – sezonowe jezioro, które wysycha latem;
  • Wodospady: Yosemite Falls, Bridalveil Falls, Vernal Falls i Nevada Fall.

Ile dni zarezerwować na wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Travel PP?

Jeden dzień wystarczy na wybrane atrakcje w Yosemite, najlepiej jednak spędzić tu 2–3 dni i wybrać się na wędrówkę górskim szlakiem. Wycieczki do parków narodowych USA z Travel PP są zawsze dostosowane indywidualnie do danej grupy.