Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Diana Demi Marszewska & Damian Kuraciński / ISLANDIA

Diana Demi Marszewska & Damian Kuraciński / ISLANDIA

Para, która zaręczyła się już w przedszkolu. Najwięksi przyjaciele o różnych charakterach, jednak o wielu cechach wspólnych. Ich pasją jest podróżowanie po świecie. Zachowując balans pomiędzy przebywaniem za granicą, a budowaniem swojego domu, przeprowadzili się na stałe do Islandii. Autorzy bloga podróżniczo-emigracyjnego: naszmalyswiat.pl.

"Miała być podróż dookoła świata, ale krótki urlop na Islandii całkowicie zmienił nasze życiowe plany.

Kraj ten tak bardzo zainspirował nas swoją naturą, że postanowiliśmy w nim zamieszkać na stałe. Wulkany, lodowce, gejzery, fiordy, gorące źródła, wodospady oraz spokój, wolność i przestrzeń – to wszystko znajdziesz w Krainie Lodu i Ognia!
W Islandii ogromnie cenimy to, jak niezwykle proste jest jej eksplorowanie. Jak łatwo i szybko można znaleźć dzikie i niezamieszkane tereny, gdzie liczysz się tylko ty i przyroda. To tutaj również po raz pierwszy w życiu człowiek ma szansę doświadczyć zupełnie nowych rzeczy. Dla nas najpierw była to tańcząca na niebie zorza polarna, później białe noce, a następnie wyprawa do wnętrza wulkanu, którą wspominamy jako jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń w naszym życiu. W końcu to jedyne takie miejsce na świecie, gdzie można wejść do komory magmowej! Jednak Islandia to jeszcze coś więcej niż obłędne krajobrazy i nietypowe przeżycia. Ten kraj uczy pokory, wycisza i daje natchnienie do spełniania marzeń! Nie wierzysz? Jedź i przekonaj się sam!”

– Diana Demi Marszewska & Damian Kuraciński