Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Daria Olzacka / Route 66

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Daria Olzacka / Route 66
Daria Olzacka / Route 66

Daria Olzacka / Route 66

Fotografka najczęściej i najchętniej kobiet pełnych pasji i życia i otaczającej je rzeczywistości ? ??? Witaj w jej foto-świecie i daj się namówić na sesję.

https://www.facebook.com/daria.olzacka

https://www.instagram.com/dariaolzackafotografka/

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"To nie tylko symbol Stanów Zjednoczonych, to jedna z najsłynniejszych dróg świata.

Cała historyczna trasa liczy 3940 km, prowadzi przez 8 stanów i 3 strefy czasowe. Chicago to początek naszej drogi  66. Ruszamy całą rodziną, ja i moich trzech chłopaków. Każdy z nas ma inne „ważności” w czasie tej podróży. Illinois to kraina jezior i Lincolna. Stolica stanu – Springfield jest miastem prezydenta, który zniósł niewolnictwo w USA. W Lincoln stoi największy na świecie wóz konny prowadzony przez Abrahama L. A w Atlancie największy Pan z hot-dogiem. W Stanach wszystko jest duże – komiczne figury, odległości, samochody, opakowania ciastek… Na drzewach małe wróble, a obok wielkie dzikie indyki, które muszą wziąć rozbieg, żeby wfrunąć na gałąź – jak samoloty. Sama droga jest bardzo dobrze oznaczona. Czasem biegnie wzdłuż autostrady, czasem odchodzi od niej, a czasem jest nieprzejezdna. Obok utworzono nawet alternatywą szosę, która pozawala jechać bardzo bliziutko Chicago witało nas deszczem i przeszywającym zimnem, natomiast do Missouri wjeżdżaliśmy już w krótkich rękawkach.”

– Daria Olzacka

 

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Travel PP

Daria Olzacka zafascynowała się fotografią prywatnie i zawodowo, dlatego wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Travel PP na słynną Route 66 połączył jej pracę i pasję. Przygoda zaczęła się w Illinois Chicago na Jackson Boulevard, to właśnie tutaj zaczyna się Droga 66, a do pokonania jest łącznie 3940 km (2448 mil). Przejażdżka trasą 66 to świetna okazja, aby odwiedzić 8 stanów i aż trzy razy zmieniać strefy czasowe. Dzięki temu można poznać styl podróżowania Amerykanów po Stanach Zjednoczonych w latach 50. i 60. XX wieku i przenosić się w czasie oraz przestrzeni.

Z Chicago do Santa Monica słynną Route 66

Wyjazd do USA z Travel PP oraz pokonanie najsłynniejszej drogi Ameryki to wielkie podróżnicze marzenie Darii Olzackiej i jej rodziny. Route 66 jest symbolem wolności i można tu poczuć ducha amerykańskiej prowincji oraz poznać historie niezwykłych ludzi. Dzięki małym miasteczkom, starym motelom, zakurzonym stacjom benzynowym i przydrożnym barom na Drodze 66 można zobaczyć, jak żyło się w Ameryce za dawnych lat. Wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Travel PP jest szyty na miarę. Istnieje możliwość wybrania się w podróż indywidualnie lub w kameralnej grupie. Travel PP zaprasza na wycieczkę z Travel PP do Nowego Jorku, Chicago, na Hawaje oraz w inne ciekawe miejsca.