Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Celestyna Król / FILIPINY

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Celestyna Król / FILIPINY

Celestyna Król / FILIPINY

Freelance photographer. Absolwentka Middlesex University London i Westminster University. Miała indywidualną wystawę fotograficzną „Moje życie” w Galerii Sztuki w Londynie. Po 8 latach wróciła i pracowała jako kierownik projektu Warsaw Cultural Magazine i dyrektor wydawniczy „Kaleidoscope”. Miała swoją kolumnę o fotografii w magazynie Elle. Przez ostatnie osiem lat jako freelancer fotografowała dla: Elle Decoration, Label, Harpers Bazaar, InStyle, Gala, Wysokie Obcasy Extra, Dom & Wnetrze, Weranda i inne. Pracuje jako fotograf w filmach, przygotowuje akcje promocyjne i społeczne, wykonuje portrety firmowe, modowe i rodzinne. Odpowiada za zdjęcia do 4 książek. Aktywna, od frisbee przez snowboard po Tai Chi, Gagę i taniec współczesny. Interesuje się modą, sztuką uliczną, wzornictwem przemysłowym i kinem.

Kocha dzieci, zwierzęta, PODRÓŻE i przyrodę.

Instagram: @celestyna.krol_interiors, @celestyna.krol_people

https://celestynakrol.com

"Cały rok pracuje z ogromną pasją, dlatego na wakacje chcę wyjechać w wyjątkowe miejsce. I tak trafiliśmy do wyspiarskiego raju.

Z ponad 7000 filipińskich, tropikalnych wysp wybraliśmy takie, które zaspokoiły nasze pragnienia, od małych bajecznych plaż pośrodku oceanu, poprzez wulkaniczne fantastyczne krajobrazy ukrywające magiczne laguny, aż po rozległe wyspy… Calamian, Malcapuya, Siquijor, Bohol i Panglao… Góry, gęste dżungle, wodospady, pola ryżowe, piękne wapienne klify, magiczne plaże, ciepła woda oceanu o błękitno-zielono-szafirowej barwie, a pod pod jej powierzchnią istne bogactwo, egzotyczne ryby oraz niesamowita rafa koralowa. Na każdym kroku odkrywaliśmy nowe cuda natury. Nie ma tu tak wielu turystów, co w Tajlandii, a plaże są o wiele piękniejsze. Można na nich leniuchować lub spędzać aktywnie czas na nurkowaniu, surfowaniu, kitesurfingu lub tak jak my na kajakach morskich pływając wzdłuż Palawanu. Filipiny są krajem oddalonym od kontynentalnej Azji, dlatego pomimo licznych wpływów pozostają odrębną jednostką. Mieszkańcy są po prostu dumnymi Filipińczykami. Przemili, ciepli, optymistyczni i zniewalają swoim uśmiechem. Koniecznie powinniście poznać piękno filipińskiej przyrody, popływać w magicznych lagunach i poleżeć na niezwykłych plażach.”

– Celestyna Król