Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Asia Oleśków-Szłapka / CHICAGO

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Asia Oleśków-Szłapka / CHICAGO

Asia Oleśków-Szłapka / CHICAGO

Zawodowo związana z Politechniką Poznańską, pracuje jako adiunkt w Katedrze Zarządzania Produkcją i Logistyki. Prywatnie mama Kuby (12 lat) i Tosi (9 lat). Od 6 lat prowadzi bloga life stylowego myhomeandheart.wordpress.com/ Podróże w jej życiu to duża zaleta pracy na uczelni. W tym roku „służbowo” odwiedziła Słowenię i Chicago.

"Jeżeli chcemy zwiedzić Chicago z innej perspektywy, poznać jego historię i architekturę warto skorzystać z wycieczki statkiem po rzece i jeziorze, polecam Seadog na Navi Pier.

Dodatkowym plusem była trochę szalona, dowcipna i z szeroką wiedzą na temat historii Chicago i rozmaitych budynków w mieście przewodniczka. Również bardzo wesoła ekipa na łódce i wiatr we włosach podczas przejażdżki po jeziorze Michigan. Oczywiście jeżeli do tego dopisze piękna pogoda, wówczas zdjęcia wychodzą cudowne.
Mam nadzieję, że będę miała okazję jeszcze kiedyś wrócić do Chicago, bo mnie to miasto urzekło w 100%. A nawet zrobiło o wiele większe wrażenie niż Nowy Jork czy Honolulu na Hawajach.”

– Asia Oleśków-Szłapka