Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Asia Oleśków-Szłapka / CHICAGO

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Asia Oleśków-Szłapka / CHICAGO
Asia Oleśków-Szłapka / CHICAGO

Asia Oleśków-Szłapka / CHICAGO

Zawodowo związana z Politechniką Poznańską, pracuje jako adiunkt w Katedrze Zarządzania Produkcją i Logistyki. Prywatnie mama Kuby (12 lat) i Tosi (9 lat). Od 6 lat prowadzi bloga life stylowego myhomeandheart.wordpress.com/ Podróże w jej życiu to duża zaleta pracy na uczelni. W tym roku „służbowo” odwiedziła Słowenię i Chicago.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Jeżeli chcemy zwiedzić Chicago z innej perspektywy, poznać jego historię i architekturę warto skorzystać z wycieczki statkiem po rzece i jeziorze, polecam Seadog na Navi Pier.

Dodatkowym plusem była trochę szalona, dowcipna i z szeroką wiedzą na temat historii Chicago i rozmaitych budynków w mieście przewodniczka. Również bardzo wesoła ekipa na łódce i wiatr we włosach podczas przejażdżki po jeziorze Michigan. Oczywiście jeżeli do tego dopisze piękna pogoda, wówczas zdjęcia wychodzą cudowne.
Mam nadzieję, że będę miała okazję jeszcze kiedyś wrócić do Chicago, bo mnie to miasto urzekło w 100%. A nawet zrobiło o wiele większe wrażenie niż Nowy Jork czy Honolulu na Hawajach.”

– Asia Oleśków-Szłapka

 

Chicago z innej perspektywy – wyjazd do USA z Travel PP 

Wyjazd do Chicago z Travel PP to doskonała okazja, by poznać historię i architekturę miasta z zupełnie innej perspektywy. Asia Oleśków-Szłapka poleca Seadog na molo Navi Pier i skorzystanie z popularnej atrakcji – wycieczki statkiem po rzece oraz jeziorze Michigan. Rejsy wycieczkowe podczas wyjazdu do Chicago z Travel PP to okazja do zwiedzania miasta z przewodnikiem i zrobienia fantastycznych zdjęć drapaczy chmur. Asia Oleśków-Szłapka wspomina swoich towarzyszy podróży na łódce i wiatr we włosach podczas przejażdżki. Wycieczce po Chicago z Travel PP towarzyszyła piękna pogoda – dzięki temu wyszły cudowne zdjęcia, które można podziwiać na stronie.

Wyjazdy do USA z Travel PP

Wyjazd do Chicago z Travel PP to jedna z ciekawszych propozycji na zwiedzanie Stanów Zjednoczonych solo lub w kameralnej grupie i miłej atmosferze. W Chicago trzeba zobaczyć największe atrakcje: wieżowiec Willis Tower, Magnificent Mile, okalającą centrum rzekę z systemem kanałów, molo, z którego odpływają statki w rejs po Michigan, kluby bluesowe, liczne muzea i oczywiście symbol miastaCloud Gate, czyli charakterystyczny pomnik „fasoli”.

Biuro Travel PP organizuje wyjazdy do USA z Travel PP nie tylko do Chicago. Warto wybrać się np. na wycieczkę do Nowego Jorku z Travel PP albo spędzić urlop na Hawajach.