Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Asia i Krzysiek Idziemydalej.pl / AZERBEJDŻAN

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Asia i Krzysiek Idziemydalej.pl / AZERBEJDŻAN
Asia i Krzysiek Idziemydalej.pl / AZERBEJDŻAN

Asia i Krzysiek Idziemydalej.pl / AZERBEJDŻAN

Wspólną podróżniczą przygodę zaczęli od wyprawy na Nową Zelandię. Stwierdzili, że dalej się nie da i że jeśli dotrą tam, to mogą zdobyć cały świat. Od tamtego czasu konsekwentnie odwiedzają kolejne kraje i kontynenty. Swoje doświadczenia opisują na stronie idziemydalej.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Azerbejdżan zachwyca nowoczesną architekturą i fascynuje wiekowymi tradycjami. Szokuje skrajnościami i zachwyca krajobrazami i fenomenalną kuchnią.

Tu, na ulicach Baku, wypasione Lamborghini parkuje obok czterdziestoletniej poobijanej Łady, a na „autostradzie” możesz wyprzedzić wóz zaprzęgnięty w konie. W górach Kaukazu możesz dotrzeć do wiosek, które jeszcze 50 lat temu były niemal całkowicie odcięte od świata, a ich mieszkańcy mówią językiem niepodobnym do żadnego innego na Ziemi. Azerbejdżan to miejsce pełne tajemnic, niesamowitych krajobrazów i przyjaznych ludzi. To kraj który trzeba odwiedzić.”

– Asia i Krzysiek Idziemydalej.pl

 

Wyjazd do Azerbejdżanu z Travel PP

Asia i Krzysiek wspólnie podróżują oraz prowadzą stronę idziemydalej.pl. Wyjazd do Azerbejdżanu z Travel PP zaprowadził ich aż za Kaukaz. W Azerbejdżanie podróżnicy podziwiali niesamowite widoki i poznali bardzo przyjaźnie nastawionych ludzi. Wycieczka do Baku z Travel PP ukazała kontrasty kulturowe oraz ekonomiczne, które panują w tym kraju. Stolicę Azerbejdżanu zamieszkują zarówno bardzo bogaci, jak i biedniejsi Azerbejdżanie. Duży odsetek ludności stanowią Azerowie – grupa etniczna o barwnym folklorze.

Wyjazd na Kaukaz 

Wycieczka objazdowa do Azerbejdżanu z Travel PP stwarza okazję do zorganizowania wyprawy na Kaukaz. Asia i Krzysiek z idziemydalej.pl napotkali w górach maleńkie wioski, które jeszcze niedawno były całkowicie odcięte od świata, dzięki czemu zachowały swój pierwotny charakter i trudny do zrozumienia przez turystów język. Niesamowite widoki zapierały dech, a tajemnicza atmosfera miejsca i gościnność gospodarzy na długo pozostaną w pamięci podróżników.

Wycieczka do Baku z Travel PP

Atrakcją w planie wycieczki do Baku z Travel PP jest zwiedzanie starówki z XII wieku z zabytkową Basztą Dziewiczą. Baku jest największym miastem Azerbejdżanu i najstarszym portem nad Morzem Kaspijskim.

Warto odwiedzić Azerbejdżan z Travel PP o każdej porze roku. Biuro organizuje również wyjazdy do Azji, które mogą się okazać wspaniałą przygodą!