Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Asia i Krzysiek Idziemydalej.pl / AZERBEJDŻAN

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Asia i Krzysiek Idziemydalej.pl / AZERBEJDŻAN

Asia i Krzysiek Idziemydalej.pl / AZERBEJDŻAN

Wspólną podróżniczą przygodę zaczęli od wyprawy na Nową Zelandię. Stwierdzili, że dalej się nie da i że jeśli dotrą tam, to mogą zdobyć cały świat. Od tamtego czasu konsekwentnie odwiedzają kolejne kraje i kontynenty. Swoje doświadczenia opisują na stronie idziemydalej.pl

"Azerbejdżan zachwyca nowoczesną architekturą i fascynuje wiekowymi tradycjami. Szokuje skrajnościami i zachwyca krajobrazami i fenomenalną kuchnią.

Tu, na ulicach Baku, wypasione Lamborghini parkuje obok czterdziestoletniej poobijanej Łady, a na „autostradzie” możesz wyprzedzić wóz zaprzęgnięty w konie. W górach Kaukazu możesz dotrzeć do wiosek, które jeszcze 50 lat temu były niemal całkowicie odcięte od świata, a ich mieszkańcy mówią językiem niepodobnym do żadnego innego na Ziemi. Azerbejdżan to miejsce pełne tajemnic, niesamowitych krajobrazów i przyjaznych ludzi. To kraj który trzeba odwiedzić.”

– Asia i Krzysiek Idziemydalej.pl