Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Anna Sota / OKSFORD

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Anna Sota / OKSFORD

Anna Sota / OKSFORD

Kobieta orkiestra w turystyce. Ukończyła AWF i filologię japońską. Pracuje jako pilot, wyspecjalizowana i zakochana w Azji. Jest również licencjonowanym przewodnikiem po Poznaniu i okolicach. Działa w fundacji „Visit Poznań”.

"Zaledwie godzinę drogi z Londynu. Najstarsza uczelnia anglojęzyczna świata, której korzenie sięgają XII wieku.

Składa się z 38 college’ów dostępnych do zwiedzania. Miasto nauki, z którego na przestrzeni wieków wyszło wiele światłych umysłów, laureatów Nagrody Nobla i naukowców, głów państwa, świętych i duchownych, poetów i pisarzy, aktorów oraz artystów. Jedna z największych atrakcji Oksfordu, to jednocześnie jedna z najstarszych bibliotek w Europie – The Bodleian Library. Jej budynek został otwarty w 1602 roku. Zawiera zbiory ponad 12 milionów książek, manuskryptów i najróżniejszych druków. Oksford jest niezwykłym i inspirującym miejscem, pełnym książek, historii oraz niezwykłej architektury. Jego zabudowania i fragmenty miasta stały się tłem dla wielu filmów, np. opowieści o Harrym Potterze czy X-men-ów.”

– Anna Sota