Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Anna Sota / GÓRA COOK'a

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Anna Sota / GÓRA COOK'a
Anna Sota / GÓRA COOK'a

Anna Sota / GÓRA COOK'a

Kobieta orkiestra w turystyce. Ukończyła AWF i filologię japońską. Pracuje jako pilot, wyspecjalizowana i zakochana w Azji. Jest również licencjonowanym przewodnikiem po Poznaniu i okolicach. Działa w fundacji „Visit Poznań”.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Miejsce niezwykłe i warte odwiedzenia na Południowej Wyspie w Nowej Zelandii, znane m.in. z Władcy Pierścieni, to tereny Parku Narodowego Mount Cook/Aoraki.

Ponad 700 km2 wpisanych na listę światowego dziedzictwa Unesco. Wybraliśmy trasę szlakiem Hooker Valley, porośniętą alpejską roślinnością, wzdłuż lodowcowej rzeki Hooker wraz z jego główną atrakcją wiszącymi mostami. Skąd mogliśmy podziwiać niezwykłe widoki i ten jeden, wyjątkowy na szczyt góry Cook’a. Na końcu zaś niespodzianka, piękny lodowiec, który topniejąc tworzy jeziorko z wypływającą z niego rzeką. Niesamowite uczucie potęgi natury.”

– Anna Sota

 

Wyjazd do Nowej Zelandii z Travel PP okiem pilota wycieczek

Anna Sota jest pilotem i przewodnikiem wycieczek, dlatego wyjazd do Nowej Zelandii z Travel PP ocenia okiem profesjonalisty. Nowa Zelandia przede wszystkim urzeka potęgą natury, którą turyści mogą się zachwycać z wielu różnych perspektyw. Jedna z bardziej fascynujących atrakcji to przejście po wiszącym moście nad rzeką Hooker, spływającą z lodowca do doliny porośniętej alpejską roślinnością. Anna Sota poleca trasę szlakiem Hooker Valley – wzdłuż rzeki lodowcowej i dojście do samego lodowca.

Wycieczka do Parku Narodowego Góry Cooka 

Program wyjazdu do Nowej Zelandii z Travel PP obejmuje wycieczkę do Parku Narodowego Mount Cook na Wyspie Południowej. To jeden z 14 parków w Nowej Zelandii, który jest położony w centralnej części wyspy, w masywie Alp Południowych oraz jeden z 4 wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nowa Zelandia zapewnia niesamowite widoki, które zrobią wrażenie na wszystkich.

Wyspa Południowa Nowej Zelandii

Wyspa Południowa jest większa od Północnej i znajduje się na niej wiele szlaków górskich, a w sezonie zimowym dobrze przygotowanych tras narciarskich. Wiosna zaczyna się tam we wrześniu, trwa do grudnia i sprzyja pieszym wędrówkom, a latem panują tam znakomite warunki do windsurfingu. Warto zaplanować wyjazd do Nowej Zelandii z Travel PP i Travel PP, korzystając z pomocy profesjonalnego przewodnika.