Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Anna Białkowska / PHUKET

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Anna Białkowska / PHUKET
Anna Białkowska / PHUKET

Anna Białkowska / PHUKET

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, pasjonatka i mistrzyni wypieku ciast bez cukru, właścicielka Sorrir Cafe w Poznaniu. https://www.facebook.com/sorrircafe/ Słowo „SORRIR” znaczy uśmiech 🙂

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Największa wyspa Tajlandii, położona na Morzu Andamańskim przy zachodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego.

To przede wszystkim zachwycające plaże, przyjaźni mieszkańcy, intensywne życie nocne i przepyszna kuchnia.
Głównym celem podróży i rzeczą do zrobienia na wyspie jest wypoczynek i relaks w błękitnych wodach i na białych piaszczystych plażach w cieniu palm. Dzięki bogatemu podwodnemu światu są tu też jedne z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. A pobyt na Phuket nie może się zakończyć bez zakupów! Poza byciem wyspowym rajem, to także dom dla nocnych targów, w których sprzedaje się wszystko, od lokalnych przysmaków po rękodzieło, tanie ubrania i inne przedmioty idealnych jako pamiątka z wakacji. Tajlandia ogólnie cieszy się słoneczną pogodą przez cały rok, co czyni ją doskonałym kierunkiem, kiedy pogoda w Polsce nas nie rozpieszcza.”

– Anna Białkowska

 

Phuket – największa wyspa Tajlandii z Travel PP

Anna Białkowska poleciała z Poznania do Tajlandii z Travel PP i relaksowała się na pięknych plażach wyspy Phuket. Zarówno sama wyspa, jak i półwysep Malajski nad Morzem Andamańskim stwarzają znakomite warunki do wypoczynku. Biały piasek, szum fal, leżak w cieniu palm i wielki spokój to marzenie, które może spełnić biuro Travel PP. Na Phuket z Travel PP wypoczywa się w jednym z tajskich resortów, znanych z gościnności i przyjaznej atmosfery. Anna Białkowska wybrała hotel położony tuż przy plaży Karon i miło wspomina luksusowy apartament, romantyczne spacery po plaży przy zachodzącym słońcu oraz przygotowane dla gości atrakcje. Półwysep Malajski nad Morzem Andamańskim stwarza znakomite warunki do wypoczynku.

Nocny targ na Patong Beach

Liczne restauracje i bary na Phuket oferują egzotyczne koktajle oraz dania kuchni tajskiej. Potrawy komponuje się ze świeżych ryb, owoców morza, warzyw, owoców, a później serwuje gościom w wyszukany sposób. Warto też skorzystać z atrakcji turystycznej, jaką jest wyjazd do Patong Beach. Odbywają się tam nocne targi, które są pełne lokalnych smakołyków, a także rzemiosła i oryginalnych pamiątek z podróży. Biuro Travel PP organizuje m.in. wyjazdy do Bangkoku, na Riwierę Tajlandzką oraz na wyspę Phuket. Na wakacje w Tajlandii z Travel PP warto wybrać się przez cały rok!