Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Anna Białkowska / PHUKET

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Anna Białkowska / PHUKET

Anna Białkowska / PHUKET

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, pasjonatka i mistrzyni wypieku ciast bez cukru, właścicielka Sorrir Cafe w Poznaniu. https://www.facebook.com/sorrircafe/ Słowo „SORRIR” znaczy uśmiech 🙂

"Największa wyspa Tajlandii, położona na Morzu Andamańskim przy zachodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego.

To przede wszystkim zachwycające plaże, przyjaźni mieszkańcy, intensywne życie nocne i przepyszna kuchnia.
Głównym celem podróży i rzeczą do zrobienia na wyspie jest wypoczynek i relaks w błękitnych wodach i na białych piaszczystych plażach w cieniu palm. Dzięki bogatemu podwodnemu światu są tu też jedne z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. A pobyt na Phuket nie może się zakończyć bez zakupów! Poza byciem wyspowym rajem, to także dom dla nocnych targów, w których sprzedaje się wszystko, od lokalnych przysmaków po rękodzieło, tanie ubrania i inne przedmioty idealnych jako pamiątka z wakacji. Tajlandia ogólnie cieszy się słoneczną pogodą przez cały rok, co czyni ją doskonałym kierunkiem, kiedy pogoda w Polsce nas nie rozpieszcza.”

– Anna Białkowska