Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ania Cieślak / WYSPA WIELKANOCNA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ania Cieślak / WYSPA WIELKANOCNA

Ania Cieślak / WYSPA WIELKANOCNA

Epizodyczny digital nomad. Osiem miesięcy w Chile, cztery w USA, ostatnio kilka tygodni w Portugalii. Do pracy jest jej potrzebny laptop i dobre wifi, dzięki czemu zwiedza świat, którego jest jeszcze tyle do odkrycia. Swoimi podróżniczymi doświadczeniami dzieli się na blogu notravelnofun.com

"Zastanawialiście się jak to jest żyć po środku oceanu, gdy od najbliższej zamieszkanej wyspy dzieli Was ponad 2000 km?

Rapa Nui (polinezyjska nazwa wyspy oznaczająca “wielką ziemię’”) należy do najbardziej odizolowanych miejsc na świecie. O jej odwiedzeniu marzy chyba każdy, kogo na lekcjach geografii zafascynowały masywne posągi moai. Miejsce o tragicznej historii, której ślady widać do dziś. W jedynym mieście Hanga Roa obejrzysz tradycyjne pokazy tańca i nieziemski zachód słońca przy Ahu Tahai. Jedyne lotnisko służyło kiedyś za zapasowe lądowisko dla statków kosmicznych. Spacer wśród palm na plaży Anakena, wschód słońca przy najdłuższej platformie Ahu Tongariki, kratery wulkanów i wędrówka po opuszczonym nagle kamieniołomie, w którym wytwarzano posągi – to tylko niektóre z miejsc i momentów, do których wracam myślami najczęściej. Miejsce, do którego niełatwo dotrzeć, ale jest absolutnie warte doświadczenia.”

– Ania Cieślak