Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ania Cieślak / VALPARAISO

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ania Cieślak / VALPARAISO

Ania Cieślak / VALPARAISO

Epizodyczny digital nomad. Osiem miesięcy w Chile, cztery w USA, ostatnio kilka tygodni w Portugalii. Do pracy jest jej potrzebny laptop i dobre wifi, dzięki czemu zwiedza świat, którego jest jeszcze tyle do odkrycia. Swoimi podróżniczymi doświadczeniami dzieli się na blogu notravelnofun.com|

Episodic digital nomad. Eight months in Chile, four in the US, recently several weeks in Portugal. To work, she needs a laptop and good wifi, so she visits the world, which is still so much to discover. She shares her travel experiences on the blog notravelnofun.com

"Rajska dolina na zachodnim wybrzeżu Chile. |"Paradise valley on the west coast of Chile.

Zawsze powtarzam, że najlepsze, co możesz zrobić będąc w Santiago, to wsiąść w autobus w stronę oceanu i za półtorej godziny znaleźć się w Valpo. To moje ulubione miasto w Chile i najbardziej kolorowe miejsce w jakim byłam. Z jednej strony sztuka, mural na muralu, prawdziwe dzieła, z drugiej bieda i sypiące się domy ułożone warstwami na wzgórzach. Kolorowy chaos. Mekka backpackerów. Portowe miasto kontrastów z niesamowitym klimatem.”

– Ania Cieślak|I always say that the best thing you can do while in Santiago is to take a bus to the ocean’s direction and in one and a half hours to be in Valpo. This is my favorite city in Chile and the most colorful place I’ve ever been. On the one hand, art, mural on the mural, real works, on the other, poverty and falling houses lined up in the hills. Colorful chaos. Backpackers’ mecca. The port city of contrasts with the amazing atmosphere.”

– Ania Cieślak