Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / SANTORINI

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / SANTORINI
Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / SANTORINI

Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / SANTORINI

Zwykła rodzina mieszkająca w Norwegii od 20 lat. Na co dzień pracują prowadząc własną firmę, a w wolnej chwili jadą tam gdzie ich nogi poniosą… Ich pasją są podróże, poznawanie nowych miejsc, wędrówki górskie, wędkowanie, kulinaria i fotografia… Norwegia zainspirowała ich do zwiedzania każdego jej zakątka oraz innych części świata… Kochają Włochy, Grecję, Hiszpanie i Portugalię… Podróżowanie jest dla nich jak oddychanie bez którego nie da się żyć https://myinaszepodroze.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Santorini to jedna z najpiękniejszych cyklad i wizytówka greckich wysp, najczęściej pokazywana na pocztówkach i folderach reklamowych.

Cała wyspa to zastygła lawa po wybuchu wulkanu, która stworzyła poszarpane klify. Na klifach postawiono malownicze domy w pastelowo białych kolorach, ustawione ciasno na ich zboczach. Kontrast między bielą, a błękitem nieba i Morza Egejskiego jest niesamowity. Będąc na miejscu nie wiadomo na co patrzeć. Jakie dziwne zabudowania mają i jak oni tam mieszkają. Wygląda to wszystko jak jeden wielki labirynt. Część domów jest wykute w skale i to one najlepiej przetrwały ostatnie trzęsienie ziemi. Do obejrzenia są dwie słynne miejscowości Oia i Fira. Pierwsza uważana jest za jedno z piękniejszych miejsc na całej wyspie, a nawet w całej Grecji. To bardzo religijna wyspa, świadczy o tym niesamowita ilość kościółków i kapliczek – ponad 300 na około 7 tyś mieszkańców. Wiele młodych par wybiera właśnie Santorini i miejsce Kasteli na swój ślub, albo podróż poślubną. Fira to najważniejsze miejsce na wyspie. Znajduje się w zachodniej części wyspy, wisząca dosłownie nad 300 metrowym klifem. Widok z Firy na wysepkę Nea Kameni to prawdziwe arcydzieło, którego autorką jest sama natura. Santorini jest to niewątpliwe najpiękniejsza wyspa na świecie i sam ten tytuł został nadany przez Światowe Dziedzictwo Unesco…”

– Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl

Santorini – najpiękniejsza wyspa na świecie

Piękna i romantyczna, jak z bajki – grecka wyspa Santorini robi na turystach pozytywne wrażenie. Jeśli marzysz o sielskim, spokojnym urlopie, wyjazd na Santorini z Travel PP z pewnością Cię zachwyci.

Santorini to wulkaniczna wyspa na Morzu Egejskim. Jest jedną z najpopularniejszych greckich wysp – w 2018 roku odwiedziło ją aż 2 miliony turystów! Wiele osób decyduje się na wyjazd na Santorini, by podziwiać malownicze białe domki kontrastujące z turkusową wodą i wylegiwać się na plaży. Jednymi z podróżników byli Ania i Arek z bloga MyiNaszePodroze.pl. Przyznali, że tytuł najpiękniejszej wyspy na świecie nadany Santorini przez UNESCO, jest zasłużony.

Wypoczywaj w bajecznym miejscu – wycieczka na Santorini z Travel PP czeka!

Wycieczka na Santorini z Travel PP to nie tylko wypoczynek na plaży oraz podziwianie uroczych, białych domków z niebieskimi elementami, o czym przekonują Ania i Arek z bloga MyiNaszePodroze.pl. Na wyspie znajdziemy również inne atrakcje! Warto odwiedzić dwie słynne miejscowości, Oia i Fira. W tej pierwszej znajdziemy aż 300 kościółków i kapliczek. Z kolei z Firy można oglądać piękny widok na wysepkę Nea Kameni. Ciekawym sposobem na spędzenie popołudnia jest zwiedzanie starożytnego Akrotiri lub starożytnej Thiry, można także zobaczyć klasztor proroka Eliasza. Wieczorem warto udać się do słynnych winiarni lub wybrać się na rejs widokowy. Santorini to wymarzone miejsce na zaręczyny lub podróż poślubną – bajeczne otoczenie zachęca do wspólnego spędzania czasu i jest romantyczne!