Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / NORWEGIA

Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / NORWEGIA

Zwykła rodzina mieszkająca w Norwegii od 20 lat. Na co dzień pracują prowadząc własną firmę, a w wolnej chwili jadą tam gdzie ich nogi poniosą… Ich pasją są podróże, poznawanie nowych miejsc, wędrówki górskie, wędkowanie, kulinaria i fotografia… Norwegia zainspirowała ich do zwiedzania każdego jej zakątka oraz innych części świata… Kochają Włochy, Grecję, Hiszpanie i Portugalię… Podróżowanie jest dla nich jak oddychanie bez którego nie da się żyć http://myinaszepodroze.pl

"Norwegia to nasz dom, to miejsce na ziemi do którego chętnie wracamy…

…to cud natury po którym stąpamy, to kraj jedyny w swoim rodzaju, surowy, dziki z piękną niepowtarzalną naturą, który skradł nasze serca już dawno temu.

Norwegia to przepiękna kraina z tysiącem fiordów, lodowcami, wodospadami, pięknymi górami, i Lofotami ulubionym naszym miejscem do którego często uciekamy, gdzie słońce latem nie zachodzi, a powietrze smakuje inaczej. Można wędrować, pływać, podziwiać, jeździć rowerem albo po prostu siedzieć i nic nie robić. To świetne miejsce na wakacje o każdej porze roku.”

– Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl