Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / KEFALONIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / KEFALONIA
Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / KEFALONIA

Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl / KEFALONIA

Zwykła rodzina mieszkająca w Norwegii od 20 lat. Na co dzień pracują prowadząc własną firmę, a w wolnej chwili jadą tam gdzie ich nogi poniosą… Ich pasją są podróże, poznawanie nowych miejsc, wędrówki górskie, wędkowanie, kulinaria i fotografia… Norwegia zainspirowała ich do zwiedzania każdego jej zakątka oraz innych części świata… Kochają Włochy, Grecję, Hiszpanie i Portugalię… Podróżowanie jest dla nich jak oddychanie bez którego nie da się żyć https://myinaszepodroze.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Kefalonia to jedna z wielu wysp greckich i największa na Morzu Jońskim położona u ujścia Zatoki Patraikos, pomiędzy wyspami Zakynthos i Lefkas.

Zgodnie z mitologią grecką, Kefalonia została nazwana na cześć króla z epoki paleolitu Kefalosa. Powierzchnia wyspy to ok. 780 km². Jest bardzo górzysta z pięknymi widokami i krętymi drogami, wyspa która przyciąga jak magnes. Krajobraz tego miejsca jest wręcz dziki. W odległości kilku kilometrów możesz zobaczyć zapierający dech w piersiach szczyt Ainos na wysokości 1600 m, z rzadką florą i fauną. Występują tu również rzadkie zjawiska geologiczne i jedne z najlepszych plaż i wód w całej Grecji, do tego piękne zachody słońca, weneckie zamki, malownicze szlaki turystyczne, sporty ekstremalne, miejsca archeologiczne, lokalne festiwale i lokalne przysmaki. Kefalonia jest miejscem, które łączy w sobie wszystko, o czym marzy turysta, a jednocześnie zachowuje spokój nieodkrytej wyspy. Co warto zobaczyć: Jaskinie Drogarati i Melissani, urocze wioski rybackie Agia Efimia i Assos oraz obowiązkowo Zatoka Myrthos.”

– Ania & Arek MyiNaszePodroze.pl

Kefalonia – bajeczne miejsce wypoczynku

Kefalonia to grecka wyspa, która jest spełnieniem marzeń każdego turysty. Jest na niej wszystko – od pięknych plaż, przez góry, po zabytki archeologiczne i lokalne przysmaki. Przekonaj się – wyjazd na Kefalonię z Travel PP czeka!

Ania i Arek z bloga MyiNaszePodroze.pl przekonali się, że Kefalonia to wymarzone miejsce na podróż z Travel PP. Wyspa może pochwalić się niesamowitą historią – zamieszkano ją już 10.000 lat p.n.e., jednak jej rozwój nastąpił, gdy stała się centrum kultury mykeńskiej. Współcześnie wycieczka na Kefalonię jest doskonałą okazją do poznania historii tego miejsca, wypoczynku na pięknych plażach i wspinaczki na górskie szczyty, skąd rozpościera się imponujący widok na morze i sąsiadujące wyspy. Kefalonia przyciąga wielbicieli jaskiń i sportów ekstremalnych, a niektóre jej atrakcje to np. Latarnia morska Świętego Teodora, Jaskinia Melissani i wioska Assos z kolorowymi domkami.

Wycieczka na Kefalonię z Travel PP – marzenie każdego turysty

Wyjazd na Kefalonię może być doskonałym pomysłem na urlop. Piaszczyste plaże i turkusowa woda, jaskinie z tajemniczymi jeziorami, kręte uliczki klimatycznych, greckich miasteczek i przyjemne górskie szlaki sprawiają, że na Kefalonii każdy może spędzać czas tak, jak lubi. Na wielbicieli owoców morza czekają pyszne lokalne przysmaki, a brak tłumów turystów sprawia, że Kefalonia jest wymarzonym miejscem na wypoczynek. Ania i Arek z bloga MyiNaszePodroze.pl już się o tym przekonali. A Ty, zarezerwowałeś już wyjazd na Kefalonię?