Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Andrzej Ziółkowski / KAMCZATKA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Andrzej Ziółkowski / KAMCZATKA
Andrzej Ziółkowski / KAMCZATKA

Andrzej Ziółkowski / KAMCZATKA

Podróżnik, miłośnik natury i przygody. Pasjonat fotografii przyrodniczej. Od wielu lat próbuje dotrzeć w najdziksze miejsca naszej planety. Zagląda tam, gdzie nie dotarła cywilizacja – kajakiem, pontonem, konno… jak się da. Przemierzył kilka sympatycznych górek, nie tylko europejskich oraz miał szczęście bywać na rzekach Laponii, Patagonii, Syberii, Alaski, Afryki. Spenetrował kajakiem kilka fiordów norweskich i magiczne jezioro Bajkał. Udało się jemu także “pokonać” rzeki Egingoł i Selengę, pierwszy raz łącząc “kajakowo” jezioro Chubsugoł w Mongolii z Bajkałem. W zeszłym roku koordynował pierwszy polski trawers Mount Everestu!

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Podróżowanie po Kamczatce jest w pewnym stopniu loterią. Pogoda na tym „końcu świata” płata różne figle.

Pod tym względem przypomina troszeczkę fiordy norweskie , gdzie zdarzają się tygodnie, w czasie których możesz podziwiać jedynie mgłę, ewentualnie „delektować” się deszczem. Oczywiście jeśli tamtejsze Duchy Ci nie sprzyjają. Kiedy masz jednak fart i odsłoni się słoneczko masz wrażenie, że jesteś w pokoju pełnym nierzeczywistych fototapet. Kolory zdają się nienaturalne i przejaskrawione. Jesteś przekonany, że ktoś je „podrasował” fotoshopem. Z tym że, krajobraz przed tobą jest w stu procentach naturalny i jednak rzeczywisty. Istny raj dla miłośników fotografii przyrodniczej.”

– Andrzej Ziółkowski

Kamczatka – wyprawa na koniec świata

Kamczatka to prawdziwy raj dla miłośników dzikiej natury i fotografów przyrody. Jeśli duchy tej niezaludnionej krainy będą Wam sprzyjać, możecie odkryć piękne widoki i zachwycić się pięknem otwartej przestrzeni.

Wycieczka na Kamczatkę z Travel PP to oryginalny kierunek podróżniczy zarezerwowany dla prawdziwych pasjonatów. Jednym z takich podróżników jest Andrzej Ziółkowski prowadzący stronę ostojaszamana.pl. Zobaczenie Kamczatki porównuje do oglądania fototapet, które są tak piękne, że wydają się aż nierzeczywiste. Jeśli marzysz o zobaczeniu takich widoków sam, wycieczka na Kamczatkę z Travel PP już na Ciebie czeka.

Wyjazd na Kamczatkę z Travel PP – przygoda życia

Jeśli chcesz, podobnie jak Andrzej Ziółkowski, przemierzać bezkresne przestrzenie Kamczatki, wybierz się w podróż z Travel PP i spełnij swoje marzenia. Kamczatka ma turystom do zaoferowania liczne atrakcje – aktywne wulkany Kronocka Sopka i Kluczewska Sopka, Dolina Gejzerów, gorące jeziora i źródła termalne, spływy rzekami oraz możliwość obserwowania życia ludności z Kamczatki (np. hodowców psów zaprzęgowych). Jednak przede wszystkim Kamczatka pozostaje dzikim, zachwycającym i nieco mistycznym miejscem, które robi ogromne wrażenie na kochających naturę. Jeśli lubisz spędzać czas na górskich szlakach lub spływach kajakowych, Kamczatka zaoferuje Ci zupełnie nowy wymiar wypoczynku – także duchowego. Wyrusz na rosyjski półwysep nazywany krańcem świata i zobacz to miejsce sam.