Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Aleksandra Siwecka / NOWA ZELANDIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Aleksandra Siwecka / NOWA ZELANDIA
Aleksandra Siwecka / NOWA ZELANDIA

Aleksandra Siwecka / NOWA ZELANDIA

Mając 18 lat wyjechała do Anglii, by studiować wymarzony International Event Management na Uniwersytecie w Brighton. Po 5 latach stęskniona za słońcem przeniosła się do Hiszpanii, aby podszkolić hiszpański i spróbować swoich sił jako tłumacz. Od 2014 roku skutecznie zdrapuje kolejne kraje na mapie świata-zdrapce, pływając na statkach pasażerskich jako Tłumacz/Rezydent. W 2016 roku zakończyła przygodę ze statkami Costa po Rejsie Dookoła Świata, podczas którego odwiedziła jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na Ziemi – Wyspę Wielkanocną. Jest wielką fanką Australii i Nowej Zelandii, do których powróciłaby bez wahania.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Miejscem, do którego często wracam myślami i do którego bez wahania, poleciałabym znów w mgnieniu oka, to Nowa Zelandia.

Jest to jeden z niewielu krajów, który skradł mi kawałek serca, które pewnie na zawsze tam pozostanie. Objechanie wyspy Stewart, liczącej 370 mieszkańców, przejażdżka old schoolowym pociągiem przez Wąwóz Taieri, pływanie z dzikimi delfinami w niesamowitym miasteczku Akaroa, czy wizyta w Hobbitonie – farmie przekształconej w plan zdjęciowy, którą wybrał sam Peter Jackson szukając inspiracji do nakręcenia Hobbita, to wspomnienia, o których będę pamiętać całe życie.

Nowa Zelandia zachwyca przyrodą, a od Nowozelandczyków wszyscy możemy uczyć się świadomości w jaki sposób działamy na środowisko oraz codziennej życzliwości, o której często zapominamy.”

– Aleksandra Siwecka

Nowa Zelandia – oko w oko z naturą

Nową Zelandię wiele osób kojarzy jako miejsce, w którym kręcone są filmy zachwycające pięknymi zdjęciami natury. Jeśli chcesz zobaczyć ten zakątek świata, wycieczka do Nowej Zelandii z Travel PP czeka!

Wulkaniczne wyspy zachwycą głównie wielbicieli Władcy Pierścieni i Hobbita, bo właśnie na Nowej Zelandii kręcono te filmy. Turyści mogą nawet zwiedzić filmową wioskę Hobbiton! To także raj dla wszystkich kochających dziką naturę, bo Nowozelandczycy słyną z dużej świadomości na temat tego, jak ważna jest ochrona przyrody. Aleksandra Siwecka miała okazję zobaczyć to miejsce i mówi, że wróciłaby na Nową Zelandię bez wahania. Co warto tam zobaczyć?

Wycieczka na Nową Zelandię Travel PP – wakacje jak z filmu

Jeśli chcesz przeżyć wakacje w niesamowitym miejscu i chłonąć piękno przyrody każdego dnia urlopu, wyjazd na Nową Zelandię to strzał w dziesiątkę. Na Wyspach zobaczysz mnóstwo zakątków, które przyciągają pięknem i oryginalnością, m.in. Wai-O-Tapu, Kerosene Creek, Huka Falls, Tongariro Alpine Crossing (lepiej znany z filmów jako… Mordor!), Wzgórze Te Mata Peak czy Pancake Rocks. Kiedy zechcesz odpocząć od wypraw w teren, możesz poleniuchować w miastach (np. Napier zbudowane w stylu art deco, Auckland lub Wellington) lub tak jak Aleksandra Siwecka, odwiedzić Hobbiton, czy wybrać się w wycieczkę pociągiem przez Wąwóz Taieri. Nowa Zelandia to wymarzony kierunek dla każdego, kto kocha przyrodę – po takiej wyprawie z pewnością poczujesz, że jest Ci jeszcze bliższa.