Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Aleksandra Ryś / STANY ZJEDNOCZONE

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Aleksandra Ryś / STANY ZJEDNOCZONE
Aleksandra Ryś / STANY ZJEDNOCZONE

Aleksandra Ryś / STANY ZJEDNOCZONE

Podróżowanie jest dla niej jak oddychanie. To przyjemna konieczność, która jest niezbędna do życia. I nieważne, czy celem są podróże bliższe czy dalsze, ważne żeby odkrywać świat i stale dać się zaskakiwać. Jednym z jej ulubionych kierunków podróży są Stany Zjednoczone, choć Europa i Azja nie pozostają daleko w  tyle. Na co dzień redaktor w portalu Tanie-Loty.pl, po godzinach prowadzi własnego bloga www.RysieTropy.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Jazda samochodem po Stanach jest przeżyciem samym w sobie. Na tamtejszych drogach można poczuć niczym nieposkromioną wolność.

I to nie jest za duże słowo. Nie do końca potrafię określić to uczucie, ale wiem, że wypełnia od koniuszków palców po czubek głowy. Te wszystkie filmy drogi jakich się naoglądałam, w niewielkim procencie oddają smak, który pozostaje na ustach na długo po skończonej jeździe. Bo okazuje się, że wolność faktycznie potrafi smakować. W dodatku w każdym miejscu nieco inaczej: pustynie, kaniony, wybrzeże Pacyfiku, autostrady i boczne dróżki – każda z nich smakuje inaczej. Wszystko to i znacznie więcej znalazłam w Stanach, zapewne dlatego tak bardzo lubię tam wracać.”

– Aleksandra Ryś

Stany Zjednoczone – symbol wolności i kraj różnorodności

Stany Zjednoczone każdemu oferują to, czego potrzebuje – piękne krajobrazy i ogromne przestrzenie lub pełne przepychu miasta. Od Nowego Jorku aż po San Francisco – wycieczka do USA to przygoda życia i ogrom wrażeń.

Wycieczka do Stanów Zjednoczonych z Travel PP to możliwość zobaczenia na żywo świata, który znamy z filmów, seriali i książek. Amerykańska kultura jest nam bliska, a jednak niewielu z nas miało szansę zobaczyć Wielką Pustynię Słoną, Góry Skaliste, Wielki Kanion, wybrzeże Pacyfiku czy zatłoczone ulice Nowego Jorku. Taką okazję miała Aleksandra Ryś – autorka bloga RysieTropy.pl oraz redaktorka portalu Tanie-Loty.pl. Po wizycie w Stanach Zjednoczonych przyznaje, że to miejsce ma dla niej smak wolności.

Wycieczka do USA Travel PP – spełnij marzenia i wyśnij swój amerykański sen!

Wycieczka do Nowego Jorku Travel PP, a może słoneczna Kalifornia? Trudno zobaczyć całe Stany Zjednoczone podczas jednej wyprawy, więc na początek warto wybrać jedno miejsce i nastawić się na zobaczenie pobliskich atrakcji. Same amerykańskie miasta mają wiele do zaoferowania i można spędzić w nich kilka dni, nie nudząc się ani przez chwilę. Najlepszym na to dowodem jest wyprawa Aleksandry Ryś, która bardzo lubi wracać do Stanów Zjednoczonych, by odkrywać kolejne zachwycające miejsca.

Wycieczka do Stanów Zjednoczonych z Travel PP jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wybierz swój wymarzony kierunek i wyrusz w podróż do kraju, który dla wielu osób był — i nadal jest – spełnieniem marzeń.