Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Aleksandra Ryś / STANY ZJEDNOCZONE

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Aleksandra Ryś / STANY ZJEDNOCZONE

Aleksandra Ryś / STANY ZJEDNOCZONE

Podróżowanie jest dla niej jak oddychanie. To przyjemna konieczność, która jest niezbędna do życia. I nieważne, czy celem są podróże bliższe czy dalsze, ważne żeby odkrywać świat i stale dać się zaskakiwać. Jednym z jej ulubionych kierunków podróży są Stany Zjednoczone, choć Europa i Azja nie pozostają daleko w  tyle. Na co dzień redaktor w portalu Tanie-Loty.pl, po godzinach prowadzi własnego bloga www.RysieTropy.pl

"Jazda samochodem po Stanach jest przeżyciem samym w sobie. Na tamtejszych drogach można poczuć niczym nieposkromioną wolność.

I to nie jest za duże słowo. Nie do końca potrafię określić to uczucie, ale wiem, że wypełnia od koniuszków palców po czubek głowy. Te wszystkie filmy drogi jakich się naoglądałam, w niewielkim procencie oddają smak, który pozostaje na ustach na długo po skończonej jeździe. Bo okazuje się, że wolność faktycznie potrafi smakować. W dodatku w każdym miejscu nieco inaczej: pustynie, kaniony, wybrzeże Pacyfiku, autostrady i boczne dróżki – każda z nich smakuje inaczej. Wszystko to i znacznie więcej znalazłam w Stanach, zapewne dlatego tak bardzo lubię tam wracać.”

– Aleksandra Ryś