Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Agnieszka Werecha / WENECJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Agnieszka Werecha / WENECJA

Agnieszka Werecha / WENECJA

Poznanianka, zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży – szczególnie tych do Italii.

"Wenecja to nie miasto. Wenecja to stan umysłu. Karnawałowa atmosfera i romantyczny nastrój ciągle unoszą się w powietrzu.

Chłoniesz je z każdym oddechem. Wenecka Laguna kusi licznymi wysepkami, do których dopływają maleńkie motorówki i większe vaporetti. Ulice pełne wody zmuszają do długich spacerów. Dziesiątki zakamarków tylko czekają, aż się nimi zachwycisz. Latem wypalona słońcem, zimą otulona mgłą. Wystarczy, że zejdziesz z turystycznej ścieżki, a odkryjesz w Wenecji coś więcej. To jak z ulubioną książką, którą kolejny raz czytasz od początku i za każdym razem zauważasz coś nowego. Wenecja jest tajemnicą, której nie sposób odkryć w ciągu zaledwie kilku godzin czy dni. To przystań, do której chcesz wracać.”

– Agnieszka Werecha