Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski / ISLANDIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski / ISLANDIA
Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski / ISLANDIA

Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski / ISLANDIA

Para „niedzielnych” podróżników, którzy pod szyldem autorskiego bloga neverenedingtravel.pl starają się każdą wolną chwilę spędzić na odkrywaniu świata. Zjeździli razem większość Europy, byli również w Tajlandii, ale zakochani są bez pamięci w Islandii, którą odwiedzili już 2 razy objeżdżając wyspę dookoła, mieszkając w samochodzie, kąpiąc się w dzikich, gorących źródłach i biwakując w bezludnych częściach kraju ognia i lodu.
Ich podróże można śledzić również na Instagramie: @neverendingtravel.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Największe wrażenie na Islandii robi... wszystko! Każdy miłośnik natury i odludnych terenów będzie zachwycony.

Z ogromną przyjemnością wspominamy trekking w górach tęczowych Landmannalaugar, gdzie widoki wielobarwnych zboczy, śniegu, zastygłej lawy i parujących fumaroli wprost przytłaczały pięknem.”

– Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski

Islandia – wycieczka do krainy lodu i ognia

Islandia to kierunek niezapomnianych podróży, miejsce, w którym można podziwiać kolorową zorzę polarną, czarną plażę, wulkany i lodowce. Coraz więcej osób marzy o zwiedzeniu tej wyspy i przekonaniu się na własnej skórze, co warto zobaczyć na Islandii.

Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski, autorzy bloga neverenedingtravel.pl już to sprawdzili. Wycieczka na Islandię z Travel PP zachwyciła ich do tego stopnia, że pytani o to, co im się najbardziej podobało, odpowiadają: wszystko! Blogerzy zobaczyli zachwycające góry tęczowe Landmannalaugar, otwarte islandzkie przestrzenie pełne lodu i lawy oraz parujące fumarole. To dopiero przygoda!

Wyjazd na Islandię Travel PP – polowanie na zorzę polarną i inne atrakcje

Jeśli marzysz o zobaczeniu Islandii, z pewnością wiesz, że to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Ogromne przestrzenie i krajobrazy nie z tej ziemi robią ogromne wrażenie oryginalnością. Na Islandii można obserwować zorzę polarną, udać się na trekking, podziwiać piękne wodospady (np. Glymur, Dynjandi, Dettifoss i najbardziej znany – Seljalandsfoss). Islandia przyciąga także miłośników surowego krajobrazu. Lodowce, czarna plaża, pola lawy, które zapadają w pamięć, a te same miejsca w zimowej i letniej odsłonie prezentują się zupełnie inaczej. Wycieczka na Islandię z Travel PP to przygoda życia bez względu na aurę – Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski, autorzy bloga neverenedingtravel.pl mogą to potwierdzić. Czy odważysz się wyruszyć do krainy lodu i ognia?