Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski / ATENY

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski / ATENY

Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski / ATENY

Para „niedzielnych” podróżników, którzy pod szyldem autorskiego bloga neverenedingtravel.pl starają się każdą wolną chwilę spędzić na odkrywaniu świata. Zjeździli razem większość Europy, byli również w Tajlandii, Wietnamie ale zakochani są bez pamięci w Islandii, którą odwiedzili już 2 razy objeżdżając wyspę dookoła, mieszkając w samochodzie, kąpiąc się w dzikich, gorących źródłach i biwakując w bezludnych częściach kraju ognia i lodu.
Ich podróże można śledzić również na Instagramie: @neverendingtravel.pl

„Na pierwszym miejscu naszej subiektywnej listy nieznanych miejsc w Atenach jest Anafiotika. Mówi się o niej, że to "wyspa bez dostępu do morza."

Ta cudowna oaza spokoju znajduje się na Place tuż obok Akropolu. Powstała podczas budowy Pałacu Królewskiego (dzisiaj Parlamentu) za czasów Ottona I Wittelsbacha. Budowniczy z greckiej wyspy Anafi po godzinach pracy przy pałacu, stawiali dla siebie białe domki utrzymując je w stylistyce znanej z ich rodzinnych stron – Cyklad – białe ściany, niebieskie okiennice, jasne chodniki, wąskie uliczki, a wszystko czyste i bardzo przytulne w odbiorze. Stolicę Grecji polecamy na weekendowy city break!

– Agnieszka Lisiecka & Jarek Nowakowski