Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Agnieszka & Krystian / NEAPOL

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Agnieszka & Krystian / NEAPOL

Agnieszka & Krystian / NEAPOL

Agnieszka i Krystian to młode małżeństwo, które od kilku lat przemierzają świat w poszukiwaniu przygód. Ich wyprawy oparte są na turystyce górskiej oraz podróżach po Europie, na które każda osoba z odpowiednim samozaparciem i umiejętnościami planistycznymi może powtórzyć. Aktualnie godzą pracę na etacie z podróżowaniem oraz skupiają się na promocji lokalnej turystyce regionu skąd pochodzą – Dolnego Śląska. Prowadzą bloga podróżniczego wolnymkrokiem.pl

"Włochy to niewątpliwie jeden z popularniejszych kierunków turystycznych wielu Polaków.

Piękna pogoda, wyśmienita pizza i owoce morza oraz cudne widoki to tylko niektóre z jej atutów. Jednym z charakterystycznych miast jest stolica Kampanii – Neapol, do którego można się dostać z kilku lotnisk w Polsce. Czym zauroczy Was to miasto? Na pewno każdy z Was słyszał o mieście Pompeje oraz strasznej historii, którą wyrządził jej Wezuwiusz. Znajduje się ono zaledwie kilkadziesiąt minut od Neapolu. Co więcej z tym miastem wiąże nas też osobista więź, bo to właśnie tam, na szczycie wulkanu Wezuwiusz się zaręczyliśmy.
Ciekawi jesteście co jeszcze może zaoferować Wam to miasto – podziemne katakumby, liczne sanktuaria, jeden z największych w Europie muzeów archeologicznych, pałace oraz zamki… Brzmi interesująco? Potwierdzamy, że Wolnym Krokiem można przejść to miasto i wrócić z niego zafascynowanym!”