Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Agnieszka & Krystian / NEAPOL

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Agnieszka & Krystian / NEAPOL
Agnieszka & Krystian / NEAPOL

Agnieszka & Krystian / NEAPOL

Agnieszka i Krystian to młode małżeństwo, które od kilku lat przemierzają świat w poszukiwaniu przygód. Ich wyprawy oparte są na turystyce górskiej oraz podróżach po Europie, na które każda osoba z odpowiednim samozaparciem i umiejętnościami planistycznymi może powtórzyć. Aktualnie godzą pracę na etacie z podróżowaniem oraz skupiają się na promocji lokalnej turystyce regionu skąd pochodzą – Dolnego Śląska. Prowadzą bloga podróżniczego wolnymkrokiem.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Włochy to niewątpliwie jeden z popularniejszych kierunków turystycznych wielu Polaków.

Piękna pogoda, wyśmienita pizza i owoce morza oraz cudne widoki to tylko niektóre z jej atutów. Jednym z charakterystycznych miast jest stolica Kampanii – Neapol, do którego można się dostać z kilku lotnisk w Polsce. Czym zauroczy Was to miasto? Na pewno każdy z Was słyszał o mieście Pompeje oraz strasznej historii, którą wyrządził jej Wezuwiusz. Znajduje się ono zaledwie kilkadziesiąt minut od Neapolu. Co więcej z tym miastem wiąże nas też osobista więź, bo to właśnie tam, na szczycie wulkanu Wezuwiusz się zaręczyliśmy.
Ciekawi jesteście co jeszcze może zaoferować Wam to miasto – podziemne katakumby, liczne sanktuaria, jeden z największych w Europie muzeów archeologicznych, pałace oraz zamki… Brzmi interesująco? Potwierdzamy, że Wolnym Krokiem można przejść to miasto i wrócić z niego zafascynowanym!”

 

Słoneczny Neapol – idealny na urlop lub city-break!

Włoski Neapol to popularny kierunek wyjazdów wakacyjnych lub city-breaków. Wycieczka do Neapolu z Travel PP może okazać się doskonałym pomysłem na naładowanie akumulatorów. Co warto zobaczyć na miejscu?

Agnieszka i Krystian autorzy bloga wolnymkrokiem.pl ruszyli na podbój Neapolu. Ich podróż była wyjątkowa – oprócz zwiedzania muzeów, podziemnych katakumb i sanktuariów obejmowała także romantyczne zaręczyny na szczycie Wezuwiusza! Jeśli tak jak oni chcesz poznać stolicę włoskiego regionu Kampania, wycieczka do Neapolu Travel PP może okazać się strzałem w dziesiątkę. Neapol zaskakuje dużą liczbą zabytków i przyciąga pyszną kuchnią. To wymarzony cel dla wielbicieli city-breaków.

Wyjazd do Neapolu – zwiedzaj Włochy z Travel PP

Neapol ma do zaoferowania turystom mnóstwo ciekawych miejsc, a posiłki w klimatycznych restauracjach i kafejkach nadają wyjazdowi niesamowity charakter. To idealne miejsce dla osób, które lubią wypoczywać w miastach. Podczas pobytu warto, jak Agnieszka i Krystian z bloga wolnymkrokiem.pl, połączyć wypoczynek z aktywnym poznawaniem zakątków Neapolu. A jest co zwiedzać! Na uwagę zasługuje stare miasto, muzeum w dawnym klasztorze San Lorenzo Maggiore, Narodowe Muzeum Archeologiczne, Pałac Królewski, Castel Nuovo i oczywiście Pompeje wraz z Wezuwiuszem. A to tylko niektóre atrakcje, które czekają na turystów wybierających się do słonecznych Włoch! Wycieczka do Neapolu będzie niezapomniana, bez względu na to, czy chcesz tylko pospacerować pięknymi miejskimi uliczkami, czy zamierzasz zwiedzać wszystkie turystyczne obiekty.