Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Agnieszka Gadecka / WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Agnieszka Gadecka / WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA
Agnieszka Gadecka / WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

Agnieszka Gadecka / WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

Zakochana w Hiszpanii i Portugalii, aktywnym zwiedzaniu, podróżach organizowanych we własnym zakresie, jak i z biurem podróży. Uwielbia ludzi, lokalny gwar i to co wokół podczas wyjazdów. Lotnisko i tablica odlotów dodają jej skrzydeł. Zafascynowana chilloutem i slow travel, wydmami, szerokimi i pustymi plażami na spacery i ciszą wokół.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Planowany wyjazd na koniec Europy okazał się wyjazdem całkowicie poza kontynent. Na oddalone o 9 godzin lotu - Wyspy Zielonego Przylądka.

Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, a na wyspie Sal spełniły się moje marzenia na prawdziwy chillout. Dni płynęły wolno, a błogość i spokój obezwładniały mnie całkowicie. Do tego cudowny, turkusowy Ocean Atlantycki , piaszczyste plaże i wspaniali autochtoni. Taneczny świat kizomby i bary serwujące lokalny aperitif – grog, a także hotel Oasis Atlantico Belorizonte. Skrzydeł dodawał wieczorami roztańczony Ocean Cafe, za dnia zmieniający całkowicie swoje oblicze w chillout. Wszystko sprawiło, że Sal jest tym miejscem, w które obiecałam sobie jeszcze wrócić, również ze względu na wyjątkowych ludzi.”

– Agnieszka Gadecka

Wyspy Zielonego Przylądka – strzał w dziesiątkę i prawdziwy chillout

Agnieszka Gadecka nazwała wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka chilloutem. Piaszczyste plaże i ocean czekają na każdego, kto szuka miejsca na relaks. Jeśli marzy Ci się wycieczka na Wyspy Zielonego Przylądka, Travel PP czeka!

Wyspy Zielonego Przylądka to państwo wyspiarskie niedaleko zachodnich wybrzeży Afryki. Turyści przylatują tutaj, skuszeni luksusowymi hotelami (takimi jak Oasis Atlantico Belorizonte), najpiękniejszymi plażami na świecie, niesamowitymi widokami i niezwykłą lokalną kulturą. Na miejscu, jak przekonuje Agnieszka Gadecka, wypoczywają na całego! Piękne plaże nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego zachęcają do błogiego lenistwa, a przyjaźnie nastawieni mieszkańcy pozostawiają miłe wrażenie. To sprawia, że wycieczka na Wyspy Zielonego Przylądka z Travel PP może okazać się wymarzonym sposobem na urlop.

Wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka Travel PP – atrakcje

Jeśli planujesz spędzenie kilku dni na Wyspach Zielonego Przylądka, warto spróbować swoich sił w kitesurfingu lub wybrać się na nurkowanie. Turkusowy ocean skrywa zachwycające rafy koralowe. Na wybrzeżach Boa Vista można wsiąść do łodzi, by wybrać się na obserwowanie wielorybów, a na wyspie Fogo czeka na turystów aktywny wulkan. Najpopularniejszym wyborem jest wyspa Sal, znana z wyjątkowo pięknych plaż, cmentarzyska muszli i rezerwatu żółwi. Jednak wiele osób odwiedza Wyspy Zielonego Przylądka tylko po to, by cieszyć się piękną pogodą, wypoczynkiem na plaży i luksusowym hotelem. Podróżuj z Travel PP, tak jak lubisz!