Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Agata Byle-Na-Chwile.pl / KAZACHSTAN

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Agata Byle-Na-Chwile.pl / KAZACHSTAN
Agata Byle-Na-Chwile.pl / KAZACHSTAN

Agata Byle-Na-Chwile.pl / KAZACHSTAN

W dwójkę podróżują już wiele lat, ale od czterech z małą córeczką. Na co dzień pracują i chodzą do przedszkola, ale z weekendów i częstych wyjazdów wyciskają jak najwięcej. Starają się zachęcać do podróży stąd też powstał blog, na którym opowiadają o miejscach i podróżach po Polsce, Europie i świecie, zorganizowanych na własną rękę.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Rzeczywistość nas zaskoczyła. Tereny na południowym – wschodzie kraju w obwodzie almatańskim są różnorodne a piękno natury aż wbija w ziemię.

Śpiewające wydmy i tęczowe góry Aktau w parku Altyn Emel mienią się w słońcu. Kaniony Szaryński i Księżycowy przypominają nam Wielki Kanion Kolorado. Słone jezioro Tuscol, turkusowe jeziora Kaindy i Kolsai otoczone są góry a wszystko na wyciągnięcie ręki. Do tego cisza. I czego chcieć więcej?!”

– Agata Byle-Na-Chwile.pl

 

Kazachstan – piękno natury

Otwarte przestrzenie stepów, piękno tęczowych gór Aktau, jezior i śpiewających wydm, a wokół upragniona cisza – Agata z Byle-Na-Chwile.pl odwiedziła Kazachstan i zachwyciła się tym miejscem. Nic dziwnego!

Wyjazd do Kazachstanu z Travel PP to propozycja dla wytrwałych podróżników. Zamiast pięciogwiazdkowych hoteli z basenem na śmiałków czeka piękno dzikiej przyrody, ogromne przestrzenie, góry, jeziora i stepy. Kanion Szaryński i Księżycowy przypominają obrazki z amerykańskich widokówek, a podwodny las w turkusowym jeziorze Kaindy wygląda jak z baśni. Warto zobaczyć także Park Narodowy Ałtynemel. Jeśli zechcemy odpocząć od przemierzania górskich szlaków i obcowania z naturą, czekają na nas oryginalne budowle w Nur-Sułtan, meczet w Żarkent oraz Narodowy Kompleks Kulturowy Ethno-aul. Tak duża różnorodność sprawia, że Kazachstan ma wiele do zaoferowania podróżnikom, którzy są gotowi, by go poznać.

Wycieczka do Kazachstanu z Travel PP… w drogę!

Kazachstan zajmuje dużą powierzchnię – jest ponad ośmiokrotnie większy od Polski. To sprawia, że podczas krótkiego wyjazdu zobaczymy niewielki wycinek tego niesamowitego kraju, ale ci, których zachwycą otwarte przestrzenie i kazachska gościnność, z pewnością będą tam wracać. Wycieczka do Kazachstanu to oryginalna propozycja dla osób, które lubią odkrywać świat na własną rękę, obserwować życie mieszkańców i cieszyć się pięknem przyrody. Wyjazd do Kazachstanu ułatwiają niskie ceny i fakt, że nie potrzebujemy wizy – wystarczy paszport. Może Kazachstan stanie się Twoim kierunkiem wymarzonej podróży?