Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

Dubaj, pustynna oaza, która przyciąga i zachwyca!

Drugie co do wielkości, z siedmiu emiratów i największa populacja ponad 2,1 miliona mieszkańców. Symbol wielkości i miasto rekordów.

To tu powstają największe na świecie budowle i sztuczne wyspy, najbardziej ekskluzywne hotele, największe centra handlowe….

Dynamika Dubaju ciągle zmienia się wraz z nieustanną chęcią skonstruowania czegoś jeszcze większego i lepszego od poprzedniego. Wyjątkowe miejsce przyciągające atrakcjami i niespotykanymi nigdzie na świecie luksusami.

Jednocześnie chroniąc swoje tradycje oraz zapewniając miejsce dla innych religii. Jest to rzadkość wśród bardzo konserwatywnego świata arabskiego.

Stale rozwijająca się kosmopolityczna metropolia, globalne miasto oraz centrum biznesowe i kulturalne Bliskiego Wschodu i regionu Zatoki Perskiej.

W Dubaju jest wiele atrakcji, które budzą podziw: najwyższy budynek świata Burdż Chalifa (Burj Al Khalifa), centra handlowe Dubai Mall i Dubai Marina.

Poza nowoczesnymi atrakcjami jest też wiele historycznych miejsc, w okolicach dzielnicy Bastakia, wzdłuż Zatoki Dubajskiej oraz w starych tradycyjnych domach i meczetach.

 

Do tego złote słońce i srebrzyste plaże.

Autor: Robert Nowak
Incentive Travel Manager i Ekspert podróży TPP
kontakt: robert.nowak@travelpp.dkonto.pl

[offer_bar text=”Chcesz wyjechać na taką wycieczkę?” link=”https://www.travelpp.dkonto.pl/incentive-travel” btn=”Sprawdź jak!”]

Spis treści
Spis Treści
Spodobał się wpis? Udostępnij!