Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Wojtek Maciejewski / BIESZCZADY

Wojtek Maciejewski / BIESZCZADY

Zawodowo chroni dane klientów w międzynarodowej agencji. Podróżuje całe życie. Magister finansów ESCP Europe i absolwent St. Clare’s, Oxford dały mu przyjaciół na całym świecie. Jednak równie chętnie podróżuje po Polsce.

"Cisza, spokój, dzika natura, konie i sielskie klimaty to wszystko w samym sercu Bieszczad.

Niesamowita miejscówka, Gospodarstwo agroturystyczne „U Prezesa” w Chmielu, w malowniczej Dolinie Sanu, na zboczach Otrytu. Rancho przepełnione domowym klimatem od lat prowadzone z pasją przez Joannę i Ryszarda. Przytulne pokoje i taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na połoniny to duże atuty tego miejsca. Do tego pyszne domowe jedzenie, gotowane na prawdziwej kuchni opalanej drewnem. A w kranie źródlana woda, którą można pić bez obaw! Enklawa dla osób, które mają ochotę na wyciszenie w otoczeniu gór Bieszczadzkiego Parku Narodowego i dziewiczej przyrody. To świetna baza wypadowa na praktycznie puste szlaki turystyczne i mało uczęszczane połoniny. W międzyczasie pełen relaks z książką na przydomowym tarasie, spacery do lasu, a w okresie letnim kąpiel w rzece San. Dla preferujących aktywny wypoczynek końskie rajdy z człowiekiem legendą tego uroczego zakątka.”

– Wojtek Maciejewski