Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Suzanne Daley / PERU

Suzanne Daley / PERU

Artystka, świetny projektant dywanów, twórca stron internetowych, wędrowiec, influencer zdrowia i miłośniczka piękna. Możesz odwiedzić jej stronę poświęconą regeneracji biologicznej TaoWander.com

"Moje ostatnie głębokie doświadczenie podróżnicze odbyło się w Peru.

Podczas rekolekcji w El Camino Sagrado w świętej dolinie Peru udałam się na spotkanie ze świętą rośliną znaną jako „Ayahuasca”. Peru jest cudem natury, a ogólne odczucia są tam zupełnie inne, różnią się od naszej zachodniej kultury. Zostałam wezwana przez naturę, aby się wspinać , chodzić, zanurzyć stopy w wodzie, po prostu doświadczyć sztuki bycia. Święta dolina ma wiele do zaoferowania ze względu na poczucie, że chodzisz po ziemi, która niegdyś była własnością gigantów. Podróże ayahuasca są bardzo intensywne i były bardzo oczyszczającym doświadczeniem dla mojej duszy. Zastanawiam się nad powrotem do tego miejsca, ponieważ ta podróż miała głęboki wpływ na to, jak radzę sobie z wewnętrznym konfliktem i jak odnajduję wewnętrzne postanowienia.”

– Suzanne Daley