Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Monika Polkowska / SYDNEY

Monika Polkowska / SYDNEY

Z wykształcenia psycholog. Całym sercem kocha sport, podróże i swojego męża, który dzieli z nią pasje sportowe. Już za chwilę, w swoje okrągłe urodziny, uczestniczka pełnego IRONMAN’a w Australii. Na co dzień wraz z mężem prowadzi firmę i intensywnie trenuje. Wolne chwile wykorzystuje na podróże. Razem odwiedzili już wszystkie kontynenty oprócz Antarktydy.

"Po wschodniej stronie jednej z największych plaż w Sydney - Bondi Beach, znajduje się duży basen - Bondi Baths.

Kolejne moje podróżnicze marzenie z bucket list zostało odhaczone. Czasem jest tak, że człowiek naogląda się podrasowanych zdjęć w internecie, później pojedzie w to miejsce i ono rozczarowuje. Jednak to miejsce jest tak wyjątkowe, że aż nie do opisania. Ten fotogeniczny cud znajduje się na wschodnim skraju plaży Bondi i jest częścią kompleksu Bondi Icebergs Club, w którym mieści się jedna z najpopularniejszych restauracji w mieście. Basen ma przeszło 100 lat.
„Boondi” w języku Aborygenów oznacza „hałas wywołany uderzeniem fali”. Rozbijające się fale oceanu wlewają się regularnie do basenu, powodując niesamowite efekty wizualne.”

– Monika Polkowska