Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Michał & Dawid / HONG KONG

Michał & Dawid / HONG KONG

Od dwóch lat razem latają po świecie, a przy okazji, z lepszym lub gorszym rezultatem, opisują swoje doświadczenia na blogu innastrefa.pl. W wolnej chwili Michał jest fotografem, a Dawid pracuje w koncernie chemicznym.

„Najbardziej zaskakującym miejscem, w którym byliśmy, jest Chungking Mansions w Hong Kongu. Budynek z zewnątrz wygląda jak większość w okolicy, w środku jednak zaskakuje totalną mieszanką kulturową.

Kilkanaście pięter kryjących w sobie labirynt klatek schodowych i korytarzy, kilkadziesiąt hosteli, mnóstwo sklepów, warsztatów, prywatnych mieszkań, kantorów, barów, pralni, indyjskich krawców oraz ludzi zajmujących się handlem nie do końca legalnymi rzeczami, a do tego wystające ze ścian kable, cieknąca woda i dziwny zapach. To wszystko powoduje jednoczesne odczucie skrajnych emocji, od fascynacji po strach.”

– Michał & Dawid