Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Martyna Wróblewska & Kamil Piechowiak / CAMBRIDGE

Martyna Wróblewska & Kamil Piechowiak / CAMBRIDGE

Para w życiu prywatnym i zawodowym. Od niedawna rodzice dwóch uroczych córeczek.  Razem stworzyli KamKam Visuals – kreatywne studio produkcyjne, zajmujące się tworzeniem filmów, spotów reklamowych dokumentów, animacji i fotografią. Nie ma dla nich miejsca, które jest za daleko. Dla swoich klientów filmowali już w ponad 20 krajach na 4 kontynentach. Ich produkcje zostały docenione na międzynarodowych  festiwalach, a o samej parze pojawiło się kilkadziesiąt publikacji na całym świecie. Ich podróże i filmowe projekty można śledzić na Instagramie: @kamkamvisuals i Facebooku: Facebook.com/KamKamVisuls

"Cambridge w 30 minut - to możliwe!

Cambridge to najsłynniejsze miasto uniwersyteckie w Anglii, oferuje turystom mnóstwo atrakcji. Zwiedzanie Trinity College czy St. John College, Wren Library a może XVI – wiecznej kaplicy King’s College zrobi wrażenie na miłośnikach historii, architektury  i nauki a także kinematografii. To tutaj miały miejsce wydarzenia pokazane w filmach: „The Theory of Everything” czy „The Man Who Knew Infinity”. Wizyta w słynnych muzeach: The Fitzwilliam Museum, Whipple Museum of the History of Science czy The Museum of Zoology, galeriach jak Kettle’s Yard i wreszcie zobaczenie słynnego Corpus Clock powinno zadowolić najbardziej wymagających podróżników, którzy lubią, kiedy dużo dzieje się wokół. Jeśli wrażeń okaże się za wiele to świetną ucieczką od tłumów (szczególnie w sezonie letnim) będzie rejs po rzece Cam, który zajmie niespełna 30 minut. Z poziomu wolno sunącej wodą łódki zobaczyć można większość atrakcji z odpowiedniego dystansu a do tego wielu przeżyć dostarczy  przepłynięcie pod słynnymi mostami, m.in. niesamowitym Bridge of Sighs.”

– Martyna Wróblewska & Kamil Piechowiak