Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Marek Seiffert / TSAVO EAST

Marek Seiffert / TSAVO EAST

Podróżując wraz z rodziną odkrywa najpiękniejsze zakątki świata.

"Podczas dwudniowej wycieczki przeżyliśmy prawdziwe afrykańskie safari. W największym i najstarszym kenijskim parku narodowym Tsavo podziwialiśmy fascynujące krajobrazy i niesamowity świat zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ spotkaliśmy dostojne i relaksujące się lwy. Bardzo podobały nam się słonie podczas kąpieli w czerwonym piasku, galopujące zebry i urocze żyrafy. Takie widoki znaliśmy do tej pory jedynie z filmów przyrodniczych. Kolejna atrakcja czekała nas w pobliżu tamy Aruba, gdzie zwierzęta korzystają z wodopoju. W Ashnil Aruba Lodge zjedliśmy lunch i mieliśmy możliwość relaksu w basenie. Rozkoszowaliśmy się ciszą i spokojem Afryki. Wczesnym rankiem pojechaliśmy podpatrzeć zwierzęta w trakcie porannego wylegiwania się na sawannie. Gorąco polecam to fascynujące przeżyjecie, kontakt z dziką i nieograniczoną przestrzenią, która jest domem dla większości zwierząt safari.”

– Marek Seiffert