Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kasia & Piotrek Tomiak / MAURITUS

Kasia & Piotrek Tomiak / MAURITUS

Ona fizyk, on informatyk. Po powrocie z podróży dookoła globu, postanowi założyć rodzinę i pokazać swoim maluchom to, co na świecie najpiękniejsze. Obecnie prowadzą bloga vanillaisland.pl, a przede wszystkim instagramowy profil @vanilla.island, gdzie opowiadają o rodzinnym podróżowaniu, dzieciństwie unplugged i poszukiwaniu radości w drobiazgach.

"Mauritius to bajka i to bajka szalenie zaskakująca.

Ta afrykańska wyspa, która mylnie może kojarzyć jedynie z luksusowym kurortem, zaskakuje przede wszystkim powszechną obecnością kultury indyjskiej, bogactwem kuchni, przyrody, a przede wszystkim autentycznością. Poza cudownymi plażami znajdziecie tam soczyście zieloną dżunglę, wulkaniczne góry, a co więcej, fantastycznych, pomocnych ludzi. Wciąż nie możemy wyjść z zachwytu nad tym miejscem i ze zdziwienia, że dopiero pojawienie się maleńkiego człowieka sprawiło, że po raz pierwszy pomyśleliśmy o tym kierunku, który jest zresztą idealny na wyjazd z dziećmi.”

– Kasia & Piotrek Tomiak