Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Kamila Koberska / ALBANIA

Kamila Koberska / ALBANIA

Jest szczęśliwą marzycielką, która kocha podróże i taniec. Trudno jest jej i ją zatrzymać w jednym miejscu na dłużej. Jako zawodowy marketingowiec wciąż realizuje nowatorskie projekty i szuka nowych wyzwań zawodowych… przekład się to też na wybór miejsc, które odwiedza.

"Albania dopiero uczy się turystyki, czego doświadcza się na każdym kroku.

Można trafić na pyszne jedzenie z owocami morza w restauracji oznaczonej naklejką TripAdvisor lub zjeść w dużo mniej atrakcyjnym miejscu wśród biegających kotów i psów. Mało kto mówi po angielsku, jedynie w miejscach bardziej turystycznych. Na każdym kroku widać duży wpływ Grecji np. w jedzeniu, wystroju i architekturze zwłaszcza w Ksamil i Sarandzie. Chociaż grecką sałatkę przygotowują bardzo po europejsku. Ceny bardzo zróżnicowane. Im dalej od bardziej obleganych, turystycznych miejscówek, tym większa szansa na poznanie prawdziwej, bardziej dzikiej Albanii. Na każdym kroku można spotkać kozy, owce, osły, świnie spacerujące po ulicach.
Albańską podróż polecam prawdziwym pasjonatom. Tym którzy poszukują miejsca nietuzinkowego, które równie zachwyca, co i szokuje. To jest kierunek dla ludzi otwartych na niebagatelne miejsce podszyte bogatą historią, kulturą i gościnnością mieszkańców.”

– Kamila Koberska