Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Jolanta Wicńska / SRI LANKA

Jolanta Wicńska / SRI LANKA

Ponad 10 lat temu wyjechała z kraju, a emigracja obudziła w niej chęć do podróżowania. Dzięki pracy w sektorze healthcare zrozumiała, że życie jest za krótkie, by to była tylko droga z domu do pracy.  W podróżowaniu solo uwielbi niezależność oraz poznawanie nowych przyjaciół i krajów oraz odkrywanie własnych granic. Tym co przeżyje dzieli się na blogu jolasolotrips.com

„Cieszy mnie każda wycieczka i podróż, ta koło domu oraz ta odległa. Najbardziej ciągnie mnie w kierunku Azji i powoli, w miarę możliwości poznaję kolejne kraje. Wspaniałe wrażenie wywarła na mnie podróż po Sri Lance.

Wykąpałam ogromnego słonia w rzece, zobaczyłam od kuchni jak wygląda produkcja herbaty i poznałam proces tworzenia wyrobów papierniczych ze słoniowego guana. Brałam również udział corocznym święcie odbywającym się w świątyni Nallur Kandaswamy Kovil a udział w tej procesji był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć.”

– Jolanta Wicńska