Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Izabela Dachtera-Walędziak / VANCOUVER

Izabela Dachtera-Walędziak / VANCOUVER

Absolwentka politologii UAM, przez 10 lat dziennikarz i redaktor „Głosu Wielkopolskiego” w  Poznaniu, od 2008 roku redaktor naczelna ogólnopolskiego magazynu turystyki rowerowej „Rowertour” (www.rowertour.pl).  Poza podróżami, kocha dobrą literaturę, spokój ducha odnajduje podczas treningów biegowych.

"Vancouver nie bez powodu nieprzerwanie trafia na szczyty rankingów najpiękniejszych, najbardziej przyjaznych czy najprzyjemniejszych do życia miast świata.

Z jednej strony Ocean Spokojny, z drugiej wiecznie ośnieżone góry, a po środku imponujące downtown z miejskim parkiem, który w niczym nie ustępuje sławnemu bratu z Nowego Jorku. Do portu i śródmieścia przylega największy ze 180 publicznych parków w mieście – Stanley Park. Ulubione miejsce rekreacji mieszkańców i obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty. Warto objechać go rowerem choćby po to, aby chłonąć widoki, które zmieniają się niemalże co kilka metrów.

– Izabela Dachtera-Walędziak