Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ewelina OneWay2Freedom.com / ALASKA

Ewelina OneWay2Freedom.com / ALASKA

Pochodzi z Dolnego Śląska, wychowała się w Karkonoszach. Autorka bloga One Way 2 Freedom.com. Relacjonuje przebieg już ponad rocznej podróży do USA, Kanady, Kuby i Meksyku. Pisze dużo osobistych tekstów. Jej drugim domem jest Italia, w której mieszkała przez kilka lat. Trudno złapać ją w Polsce. Kocha góry, Morze Bałtyckie, rajskie plaże, ma słabość do lwów morskich i flamingów. Mówi w 4 językach i ciągle jej mało. Interesuje się kulturą latynoamerykańską i psychologią.

"Nie ma takiego drugiego miejsca na świecie jak ALASKA!

To jedno z lepszych doświadczeń podróżniczych, jakie nas spotkało, jak nie najlepsze! Spontaniczna decyzja i ekipa obcych nam ludzi, z którymi dzieliliśmy wspólne chwile: łowienie łososi, kilka dni spędzonych na łodzi, podziwianie skaczących wielorybów i obserwowanie niedźwiedzi grizzly, wchodzenie pod lodowiec Mendenhall, biwakowanie, łapanie zorzy polarnej, krążenie po nieoznaczonych szlakach, nurkujące wydry i foki, Park Narodowy Denali, spotkanie z Mary Shields i jej huskimi.”

– Ewelina OneWay2Freedom.com