Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Elżbieta Żuk-Widmańska / ORCHHA

Elżbieta Żuk-Widmańska / ORCHHA

Od 2004 r. zajmuje się Ajurwedą. Wiedzy na temat masaży ajurwedyjskich uczyła się w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach, Faridabad pod kierunkiem Doktora Partapa Chauhana. Ukończyła szkolenia: “Ayurvedic Massage and Treatment”, “Ayurveda and Rejuvenation” , ”Ayurvedic cooking and life style”. W School of Ayurveda and Pancha Karma w Kanoor, Kerala odbyła kurs z zakresu masaży ajurwedyjskich “Ayurvedic body work”. Prowadzi warsztaty masażu ajurwedyjskiego, warsztaty kulinarne uczące przygotowywania posiłków według zasad ajurwedy oraz uczy kobiety jak dbać o siebie stosując metody naturalne. Ogromną satysfakcję sprawia jej kiedy po zabiegach czy warsztatach kobiety przychodzą i mówią “Ela to działa” www.ajurweda.pl

"Orchha to miasto w centralnej indyjskim stanie Madhya Pradesh, nad brzegiem rzeki Betwa zaskakujące średniowieczną atmosferą.

Sprawia wrażenie jakby czas zatrzymał się tu w miejscu. A wszystko to dzięki temu, że jego liczne zabytki, sięgające XVI wieku, zachowały swój pierwotny wygląd do dnia dzisiejszego. Tutaj znajdują się jedne z najbardziej fascynujących fortów, świątyń i pałaców, które pomagają zrealizować dziecięcą fantazję – podróżowania w czasie! Atrakcje takie jak Rai Parveen Mahal, świątynia Lakshmi Narayan, Jahangir Mahal, świątynia Ram Raja, Raj Mahal i Phool Bagh są warte odwiedzenia. Nie wspominając o światowej klasy malowidłach ściennych. Więcej tu historii na każdy metr kwadratowy niż w innych znanych miejscach w Indiach.”

– Elżbieta Żuk-Widmańska