Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Anna Sota / SEVEN SISTERS

Anna Sota / SEVEN SISTERS

Kobieta orkiestra w turystyce. Ukończyła AWF i filologię japońską. Pracuje jako pilot, wyspecjalizowana i zakochana w Azji. Jest również licencjonowanym przewodnikiem po Poznaniu i okolicach. Działa w fundacji „Visit Poznań”.

"Kredowe klify na południowym brzegu Anglii, w hrabstwie East Sussex nad Kanałem La Manche. Chronione w ramach Parku Narodowego Seven Sisters skały powstały miliony lat temu.

Zarówno piękna, jak i niebezpieczna atrakcja turystyczna. Klify mają strome krawędzie i są niszczone przez erozję. Odrywające się części skał każdego roku skracają je o około 40-50 centymetrów. Tak naprawdę klifów jest osiem, a nazwa Seven Sisters to nawiązanie do siedmiu sióstr, które mieszkały w okolicy. Miejsce niezwykłe, a motywy krajobrazu pojawia się w wielu filmach oraz w literaturze brytyjskiej.”

– Anna Sota