Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ania Wosk / BALI

Ania Wosk / BALI

Na co dzień zajmuję się organizacją szkoleń z branży telekomunikacyjnej. W wolnych chwilach odtwarzam azjatyckie smaki w swojej kuchni i planuje kolejne podróże. Uwielbiam Azję Południowo – Wschodnią i Japonię. Moje serce podzielone jest między piękne Bali i ukochane Tokio. Radami z podróży i fotkami chętnie dzielę się na blogu: www.wsandalach.pl oraz Instagramie: @wsandalach.pl

"Bali to miejsce, o którym marzyłam od dawna. Kiedy tam wylądowałam okazało się, że wyspa przerosła moje oczekiwania.

Bali to przede wszystkim wszechobecna zieleń! Nigdzie na świecie nie widziałam tak soczyście zielonych pól ryżowych. To również wiecznie uśmiechnięci ludzie i najlepsze jedzenie pod słońcem! Na miejscu koniecznie trzeba spróbować sate z sosem orzechowym, nasi campur czy gado gado! Miasta natomiast to mieszanina uciech turystycznych i tradycji. Warto na dłużej zatrzymać się w Ubud. To kulturowa stolica wyspy, która ma to coś! Mnóstwo warsztatów lokalnych artystów, market z oryginalnym rękodziełem, urocze knajpy, małpi las, pałac, do którego warto wpaść na pokazy tańca i hotele na każdą kieszeń. Będąc w Ubud warto wypożyczyć skuter i wybrać się do pobliskich świątyń, w których czuć ducha wyspy! Bo nie ma nic lepszego niż balijski wiatr we włosach!”