Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ania & Artur / YUCATAN

Ania & Artur / YUCATAN

Para warszawiaków, która nie może usiedzieć w jednym miejscu. Na blogu CzasNaWywczas.pl opisują miejsca, które aktualnie zwiedzają, zarówno dalsze podróże do Azji czy Ameryki Środkowej, jak i miejsca oddalone o zaledwie 30 km od Warszawy. Bez ściemy komentują, to co im się podoba lub nie i radzą, jak przygotować się do podobnej podróży i efektywnie spędzać wakacje.

"Meksyk od zawsze kojarzył nam się z lazurową wodą, kolorowymi ulicami, tajemniczą historią Majów i fenomenalną kuchnią, znaną na całym świecie.

To miejsce, które zaspokoi potrzeby fanów historii, kultury, jak i maniaków zwierząt i dzikiej natury. Wybór atrakcji jest bardzo duży, gdyż turystyka to jedna z głównych gałęzi napędzających gospodarkę Meksyku. Zwiedzając dawne Królestwo Majów, koniecznie zajrzyj do żółtego miasta Izamal, odkryj różową lagunę Las Coloradas, wykąp się w naturalnych Cenotach Ik Kil, odwiedź zatłoczony bazar w Meridzie, zgub się w kolorowych jaskiniach Grutas Lol-tun i poznaj historię najpiękniejszych piramid rdzennych mieszkańców Meksyku.”

– Ania & Artur