Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirator TPP

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Agata Stachowska / LANZAROTE

Agata Stachowska / LANZAROTE

Z zawodu UX Designer, z pasji miłośniczka podróży. Każdy wyjazd to dla niej duża dawka pozytywnej energii na kolejne tygodnie. Uwielbia weekendowe wypady do europejskich stolic i odkrywanie kulinarnych miejsc. Dlatego jej sercu bliskie są Włochy, gdzie każdy ich region to okazja do spróbowania wielu pyszności. W wolnych chwilach pisze relacje na blogu zwalizka.pl, który prowadzi ze swoją przyjaciółką.

“Lanzarote to mała, ale niesamowita wyspa wulkanów, która zachwyca pięknymi widokami.

To tu znalazłam najbardziej zapierające dech w piersiach plaże w Europie – plaże Papagayo. To wyspa idealna do aktywnego odpoczynku, a taką formę wyjazdów lubię najbardziej. Warto odwiedzić każdy jej rejon, bo oprócz wulkanicznych form w Timanfaya, law Los Hervideros czy jeziora w kraterze El Golfo, znajdziemy tam też zupełnie inne krajobrazy. Choćby plażę surferów Famara czy winnice w La Geria, gdzie winorośla rosną na wulkanicznych zboczach.”

– Agata Stachowska