Incentive travel

Wyjazdy incentive travel TUI firmowe wycieczki grupowe.

Z sukcesami działamy od 20 lat, stale wspierając naszych klientów w organizacji wycieczek grupowych. Stawiamy przy tym zarówno na wysoką jakość wakacyjnych wyjazdów integracyjnych dla firm, jak i satysfakcję po powrocie z wymarzonego miejsca wakacyjnego. Od 22 czerwca 2012 r. jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland. Stanowimy filar, na którym opiera się sprzedaż ofert wyjazdów grupowych incentive travel. Współpracują z nami biura własne, a także agenci TUI z całej Polski. Dzięki temu każdy wyjazd Incentive Travel wyróżnia wysoki poziom.

Inspirujemy podróżami. Dysponujemy najkorzystniejszymi połączeniami czarterowymi i rejsowymi, a także wachlarzem propozycji w hotelach na 7 kontynentach. Dzięki temu wyjazdy grupowe dla firm mogą zostać zorganizowane właściwie w każdym zakątku świata.
skontaktuj się z nami

grupowy wyjazd firmowy

Wyjazdy incentive travel

natura

Wszystkie wyjazdy firmowe realizujemy w oparciu o partnerstwo, gdyż podstawą naszych sukcesów jest współpraca i budowanie długoletnich relacji biznesowych. Na początku dokładnie poznajemy potrzeby i cele projektu, który mamy wspólnie realizować. Aby wycieczki grupowe były niezapomnianym przeżyciem, wsłuchujemy się w oczekiwania, a następnie planujemy, w jaki sposób osiągniemy zamierzony cel – wyjazd motywacyjny – incentive dla fimr. Mając te dane, dobieramy eksperta lub zespół specjalistów, który zorganizuje wyjazd szyty na miarę.

Organizowane wyjazdy odbywają się po wstępnej konsultacji z klientem. Są dopasowane do jego potrzeb, oczekiwań oraz nakierowane na osiągnięcie konkretnych celów. To dla nas niezwykle ważne, by pomysł był wspólnie wypracowany, gdyż tylko w taki sposób jesteśmy przekonani o sukcesie i satysfakcji po powrocie z podróży. Wiemy, że tak zorganizowane grupowe firmowe wyjazdy motywacyjne pozwolą osiągnąć firmie założone efekty.

Zastanawiasz się, na czym dokładnie polegają wyjazdy incentive travel? To nic innego jak wyjazdy motywacyjne za granicę, których zadaniem jest poprawa wyników firmy na kilku płaszczyznach. Przyświeca nam jeden główny cel: wsparcie naszego klienta w realizacji założonych celów biznesowych. Organizowane wspólnie wyjazdy odpowiadają zarówno na potrzebę poprawy współpracy z kontrahentami, zwiększenia lojalności wobec klientów, jak i wzrostu zaangażowania pracowników. Dlatego wyjazdy motywacyjne w zależności od założeń klienta organizujemy dla grup:

 • kontrahentów,
 • klientów i kontrahentów,
 • pracowników, klientów i kontrahentów.

Dlaczego warto zdecydować się na incentive dla firm?

Dla pracodawcy oznacza:

 • spadek rotacji pracowników wynikający z ich przywiązania do firmy,
 • wzrost lojalności klientów – zmniejszenie liczby reklamacji, wypowiedzeń umów,
 • polepszenie współpracy z kontrahentami – budowa długotrwałych relacji biznesowych,
 • poprawa wyników firmy,
 • lepszy wizerunek marki w oczach klientów, kontrahentów, obecnych i potencjalnych pracowników.

Pracownikowi daje możliwość:

 • uczestnictwa w wyjeździe, co jest swego rodzaju docenieniem wykonywanej pracy,
 • na wzrost efektywności w codziennej pracy,
 • poprawy wyników,
 • motywacji do dalszego działania.

Jesteś zainteresowany wyjazdem grupowym incentive travel?

Zamów indywidualnie skalkulowaną ofertę

Incentive wyjazdy

Jesteśmy ekspertami od wyjazdów motywacyjnych, grupowych i podróży „szytych na miarę” – TravelPP TUI Poland Incentive Travel Center… 20 lat doświadczenia i satysfakcji tysiąca klientów.Nie tylko ze względu na fakt, że każdy z nas jest globtroterem, ale przede wszystkim dlatego, iż stanowimy grono ekspertów w swoim fachu. Każdy z nas jest inny, widzieliśmy już różne miejsca, a będąc na wyprawie, każdy odnajduje swój własny ląd… Jednak pracując razem – zawsze gramy zespołowo i to jest nasz największy atut w przygotowywaniu wyjazdów integracyjnych dla firm.

Travel PP Team jest po prostu niezawodny!

Ostatnie nasze wyzwania…

wyjazd firmowy

Ostatnio zorganizowaliśmy konferencję jubileuszową dla 700 osób w Turcji, wyjazd incentive travel na Jamajce, uszyliśmy na miarę wyjazd integracyjny dla pracowników (kadry zarządzającej) do Australii, zmotywowaliśmy kontrahentów jednego z producentów z branży FMCG podczas podróży na Costa del Sol. Otrzymaliśmy również wiele pozytywnych opinii od uczestników wyjazdu do Gruzji, którzy wybrali aktywną formę zwiedzania.

Statystki potwierdzają, że Portugalia jest naszym sztandarowym kierunkiem, sprawdzonym podczas wielu wyjazdów grupowych i incentive. Dostajemy wspaniałe rekomendacje ze strony zadowolonych klientów, firm zarówno z branży rolniczej, spożywczej, jak i sektora bankowego. Zauważyliśmy, że hitem sprzedażowym w regionie Algarve w Portugalii jest hotel RIU Guarana, 4*, który zawsze ma dla nas otwarte drzwi i z sercem opiekuje się naszymi klientami.

Podczas organizowanych przez nas wyjazdów szytych na miarę do Wietnamu, Tajwanu, Indii, Bali, Nowej Zelandii oraz na Seszele, Madagaskar, czy w Tokio integrujemy zarówno zespoły projektowe, jak i działy sprzedaży, pracowników oraz partnerów biznesowych. Wszystkie eventy mają jednocześnie charakter wyjazdów incentive travel.

>Wychodzimy poza utarte schematy. Naszych klientów zaskakujemy np. innowacyjnymi programami zwiedzania portugalskiej wyspy Madera w połączeniu z degustacją wina Madera (Vinho da Madeira), czy odkrywania rajskich wysp w trakcie rejsów po Karaibach.

Z nami organizowane są międzynarodowe spotkania, mające na celu promocję nowych produktów lub usług. Mieliśmy przyjemność współtworzyć takie wydarzenia m.in. w afrykańskim klimacie w Kenii. Szkolenia i eventy dla firm planujemy w najróżniejszych krajach, tj. Albania, Maroko, Oman, Islandia, czy Kapadocja w Turcji. Niezależnie od tego, czy wybrane miejsce na wyjazd incentive ma pierwiastek egzotyczny, czy orientalny, zawsze uczestnicy mają okazję na integrację, poznanie się lub odświeżenia znajomości. Wtedy wspólny wyjazd staje się przestrzenią i szansą na rozwiązanie konfliktów w zespole.

Notujemy wzrost zainteresowania wyjazdami grupowymi na Wyspy Kanaryjskie, Dubaju, jak również do Meksyku i Gambii (nowość!). I Twoi pracownicy mogą tam się znaleźć – pomożemy zorganizować egzotyczne wyjazdy motywacyjne dla firm.

Wyjazdy szyte na miarę

TUI wyjazdy grupowe incentive travel

znajomi na wakacjach

Naszym atutem jest niezawodność i szeroki wybór kierunków podróży. Organizowane firmowe wyjazdy grupowe o charakterze incentive travel to niezapomniane przeżycia dla wszystkich uczestników – niezależnie od celu podróży.

Czym wyróżniają się wyjazdy grupowe organizowane przez Travel PP TUI Incentive? Indywidualnym podejściem do każdej firmy – błyskawicznie odpowiadamy na zapytania ofertowe, wchodzimy w buty firmy zamawiającej i wspólnie opracowujemy najlepsze scenariusze eventu. Wiemy, że diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach, dlatego jesteśmy wstanie przewidzieć i doradzić z doświadczenia optymalne warianty programu w kontekście miejsca docelowego i czasu realizacji. Widzimy słabe punkty na 3 kroki do przodu!

Wyjątkowość naszych usług potwierdzają liczne nagrody, m.in. otrzymany piąty raz z rzędu dyplom z TUI Poland.

Spełniamy marzenia i sięgamy gwiazd, aby każdy wyjazd grupowy był niezapomnianym doświadczeniem i dawał wiele satysfakcji z wyjazdów incentive travel.

Jesteśmy otwarci i chętnie zorganizujemy dla Państwa zarówno konferencję, wyjazd grupowy, integracyjny dla firm oraz wyjazdy motywacyjne, jak i podróż dookoła świata, czy dowolnie inny wyjazd szyty na miarę.